!!!!!!!!!!!!!!!!Praca we Wloszech!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 457
hej:>szukam pracy w okolicach Rzymu dla mojego chlopaka ktory jest Slowakiem,mowi bardzo dobrze po polsku (moze u jakis polakow), wloski jednak umie na poziomie bardzo podstawowym, więc nadawalby sie tylko do jakiejs prostej pracy..jest solidny mocny i wytrzymaly.
szukam rowniez pracy dla siebie w formie opiekunki dla dziecka lub starszej osoby (studiuje psychologie) lub pomoc w pracach domowych.
gdyby ktos byl zainteresowany proszę pisac na [email]
Chyba za dużo piwa wypilam. Czy mozesz to potwierdzić, że Polka szuka pracy dla Słowaka we Wloszech?
Dzien dobry! nazywam sie Krystyna i mieszkam od lipca w Bolonii,jest mi ciezko ze znalezieniem pracy bo mam z nogami ale funkcjonuje normalnie.Bardzo bym chciala pracowac w barze,moze byc to sprzatanie,gotowanie itp,tym bardziej ze nie znam jeszcze jezyka! Bardzo prosze o pomoc! To sa moje namiary tel +3948983028. GG 1[tel]lub e-mail [email] 32lata!Bede bardzo wdzieczna za pomoc!
zle podalam tel,przepraszam +393348983028 - to jest prawidlowy nr tel
jestem tu od niedawna i nie znam jezyka wloskiego! Mam problemy z nogami wiec ale funkcjonuje normalnie,bardzo zalezy zeby znalesc jakas prace bez jezyka,np sprzatanie,gotowanie itp! w Bolonii Bardzo prosze o pomoc.+393348983028! Bede wdzieczna za pomoc!
W razie czego podam swoje gg i e-mail 1[tel], [email] Bardzo prosze o pomoc i jestem zainteresowana ta praca w barze w Bolonii,ktora jest otwarta przez Pania Polke. Bardzo czekam na pani kontakt.
Zrobilo sie tutaj dosc gesto:)))
Wpadlem na pomysl zebysmy sprecyzowali regiony wloskie odnosnie pracy:)))
Niech kazdy zalozy nowy topik w sprawie pracy z regionem w ktorym sie znajduje :)Bedzie bardziej czytelnie:))Pozdrawiam:))
Cześć!!! Do marysia77
Mam taka prośbę interesuje mnie jakie są procedury i czy Polacy maja jakieś ulgi podatkowe itp. przy zakładaniu działalności we Włoszech.Widzę że ty musiałaś przebrnąć przez ta całą biurokracje i pewnie wiesz co nie co, na ten temat.
witam
poszukuje pracy w okolicach vicenzy, we wloszech jestem prawie dwa lata wiec z jezykiem nie mam wiekszych problemow, mam wszystkie niezbedne dokumenty , pracowalam tutaj jako pomoc kucharza w restauracji a ostanio, jako kelnerka w restauracji hotelowej i poszukuje pracy w takich kierunkach
jezeli byscie cos slyszeli na ten temat to prosze o wadomosc na maila. [email]
pozdro
Iwonia zdecydowanie najlepiej przy najwiekszych skupiskach Polakow,
a wiec milano, napoli czy roma - ale tam chyba juz pelno wszystkiego;
Polacy sa w duzych ilosciach tez w reggio emilia, torino, firenze, san marino;
na poludniu sporo naszych, np sycylia, jednak tam glownie do pracy fizycznej sie biora a o nauce nie mysla...
Witam:) Poszukuję pracy w Północnych Włoszech a konkretnie w Maniago bądź w pobliskich miejscowościach. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ mój mąz przebywa tam od kilku miesięcy i do tej pory nie ma żadnych pozytywnych rezultatów w znalezieniu dla mnie pracy. Mam wykształcenie wyższe zawodowe ale interesuje mnie praca jakakolwiek np. do opieki nad dzieckiem (nie znam j.włoskiego, ale się uczę)lub jako pracownik produkcyjny. Proszę o pomoc, nie chcę już dłużej żyć w kraju bez męża.Pozdrawiam
Witam wszystkich!!!!
Mam na imie Marta i mam 17 lat w czerwcu kończe kurs młodego ratownika
i chciałabym się zatrudnić we włoszech (mój jezyk włoski jest na poziomie średnim ale bez problem moge się porozumieć ) czy ktoś wie gdzie moge szukać pracy?? albo zna strone www
W czerwcu to juz raczej za pozno by szukac pracy. Z tego co wiem nabory na jakokolwiek prace w turystyce w takich morskich miejscowosciach to sa raczej w marcu a w maju zaczyna sie juz sezon letni i przyjezdzaja turysci.

We Wloszech by zostac tzw bagnino di salvataggio trzeba ukonczyc kurs, ktory konczy sie egzaminem i wydaniem tzw brevetto ktory upowaznia do wykonywania zawodu ratownika.
wiecej znajdziesz tutaj: http://www.sunbeach.info/index.php/2005/11/24/p30
Do kama75 Towj maz mieszka w maniago ? Poszukujesz pracy ale tak od zaraz i czy obojetnie ci w jakim charakterze Oczywiscie bez zbednych skojarzen:)
jak ktoś z Was ma wyzsze wykształcenie i chce pracować jako dydaktyk na wyższej uczelni (WSHE)w RZymie to niech napisze na [email] wiem ze szukaja aaa no i nie trzeba znac dobrze wloskiego i to moze byc praca dodatkowa.
i co napisal ktos do WSHE w Rzymie??? Dostał ktoś tę pracę???
hej
szukam pilnie pracy we Włoszech może być na zamianę. Studiuje, wiec mogę przyjechać po 10 lipca na 3 miesiące. Znam włoski w stopniu komunikatywnym, byłam we Włoszech
dwukrotnie.
mój mail: [email]
ja takze szukam pracy we włoszech ale sezonowej tak na 2 miesiace (czerwiec-lipiec)
jezyk znam słabo ale bardzo dobrze angielski...
ja miszkam od prawie 3 mies w Turynie i tez nie mogę pracy znaleźć.Dla osób mieszkających w Turynie (okolice Mirafiori) a chcą podszkolić język lub wogóle się nauczyć-można się zapisać na bezpłatny kurs włoskiego w salkach przy kociele (nie znam dokładnie adresu na chwile obecną ale jak ktośby był zainteresowany niech pisze to dowiem sie;) ) Nauczycielki miłe,jak ktoś dojeżdża autobusem ma fundowany tygodniwy bilet i wogóle to pomaga,ja mimo ze porozumiewam sie dobrze chodze na ten kurs żeby jeszcze podszlifować język i jest fajnie:) pozdrawiam
Ja pisalam do nich, ale zajecia maja zaczac sie dopiero w marcu 2009.
cesena -come badante od 15 grudnia [gg]
Stellina29, serwis, na którym jestem zalogowana (bo też szukam, tylko w innym regionie) wysłał mi taką ofertę pracy w Turynie, może będziesz zainteresowana:
http://www.assioma.org/scheda_offerta.asp?id_offerta=96495

Może Ci się przyda to ogłoszenie, powodzenia w poszukiwaniach :)
wow dzięki że o mnie pomyślałaś (eś) już wchodzę na tę stronkę i czytam:)) a w jakim regionie ty szukasz,może też ci pomoge bo tez jestem zalogowana w pewnym serwisie i mimo że napisałam w którym regionie to i tak wysyłają mi z oferty z różnych części włoch:) więc jak co to ci am znać:) pozdrawiam:)
codziennie rano czytam i prase wloska i gazete.pl;we wloskich gazetach pisza jak we Wloszech jest ciezko,jaki jest kryzys itp; w gazecie.pl w Polsce bezrobocie jest malutke a ostatnie srednie zrobki to sa ponad 3 tys zlotych-po czym wiekszosc osob,ktore na tym forum szukaja pracy to chca starym Wlochom tylki myc-czy w Polsce jest az tak tragicznie,ze warto zmieniac kraj,zostawiac znajomych i pracowac w takich warunkach(ostatnio byl w tv program o badanti-opiekunkach z europy wschodniej-zarobki max 800 Euro)-czy w gazetach polskich jest tak niesamowita propaganda nieistniejacego dobrobytu jak za czasow komuny-jesli chcecie taka prace to juz chyba lepiej w Anglii,podobno zarobki 2 razy wieksze.Jak macie dobre studia,znajomosc jezyka,meza Wlocha i obywatelstwo wloskie to znajdziecie latwo prace(szczegolnie znajac dobrze angielski i komputer-o co we Wloszech wcale nie latwo)-ale Polakow klepiacych tutaj biede,pijanych i spiacych pod mostami co kilka tygodni w dziennikach wloskich pokazuja-obciach i wstyd.Nie jezdzie w ciemno
Nie wszystkie Polki myja tylki Wlochom czy tez biegaja za szmata.

A co do tych zarobkow w Polsce opiewajacych na kwote 3000 zl, to znajdz mi prace za tyle dla ekspedientki, sprzataczki, nauczyciela ktory chce pracowac w szkole publicznej, itd. A na dodatek powiedz mi w ktorym mniejszym miescie w Polsce tyle placa.
3000 zł brutto!
Statystyka to: Jak mój szef zarabia 10 tys a ja 1 tys to statystycznie mamy po 5.5 tyś.
BEZ PRZESADY!! Jakbym w polsce mogła zarobic 3000 brutto to bym w polsce siedziała.A tyłki moge myc staruszkom-ktoś to musi robic no nie?? pozatym kiedyś TY możesz zachorowac lub na strosc TOBIE ktoś będzie musiał umyć tyłek!!
każdy robi to co lubi ale to co chce i nie ma co tu kometować.
Ale 3000 brutto (to jest ok 2 tyś netto) i to statystycznie i ważne jakie masz papiery.Z wyższym plus doswiadeczenie zawodowe jest szansa.
A co z praca wakacyjna? Zastanawiam sie nad wyjazdem na wakacje tak na 2 miesiace jezyk włoski znam słabo ale angielski bardzo dobrze...;) pzdr
Moja rada: nie wyjezdzaj w ciemno. Dosyc juz tu grasuje oszustow obiecujacych prace w barach, jako hostessy a potem dziewczyna laduja jako prostytutka. Przede wszystkim podszkol bardzo wloski i szukaj najlepiej wsrod sprawdzonych agencji pracy np adecco, manpower.
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 457

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka