nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
1051-1080 z 1199
yamadawa...dzięki:):)
ee kołkiem się nie przejmuj, najgorsze jest poranne słońce:)
no tak zanim nie dotkna to pewnie ciezko im dojsc co jest sztuczne, a co prawdziwe, bo faceci to nigdy nic nie widza, nie wiedza, nawet jakby ich dzielo sztuki ugryzlo w tylek to tez by sie niezorientowali, ze to dzielo sztuki :)
Grunt to znalezc czlowieka, ktory nas w pelni akceptuje i nie sugeruje zebysmy sobie cos zoperowaly, bo na takich gnojkow to szkoda czasu :)
podpisuje się pod tą panią!!!!
no ico wszyscy juz poszli spac a ja dopiero z pracy wrocilam
Witam wszystkie nocne marki :D
.../-/ "Ciemno już, noc nadchodzi głucha...
Nadchodzą nocne mary, więc zróbcie przejście..."
:)
no hej! w koncu sie doczekałam że ktoś bedzie na nocnych markach
..no, a mnie każą iść spać!!..teraz!!!! jak ja dopiero teraz zaczynam 'jako tako' funkcjonować...jak można o tak pięknej porze spać?
..pozdrawiam nocne marki!!
no to sobie pogadałysmy. ja tez dopiero budze sie do zycia po północy
no ok. skoro wszyscy juz spia to ja tez idę. buana notte a tutti
no ok. skoro wszyscy juz spia to ja tez idę. buana notte a tutti
buona miało byc
podobno jakis zlot tutaj jest?! Chyba spiochow...... :D:D:D
no ja jeszcze jestem, nie spię
a jednak idę spać, drugie podejscie. dobranoc raz jeszcze
melduje poslusznie ze ostatnio chodze wczesniej spac :D
melduje poslusznie, ze ostatnio chodze wczesniej spac :D
Sette dopiero zaczynamy no co Ty!:)

te jesienne wieczory wyraźnie mi nie służą....zapakajając waszą ciekawość, wcale nie mam na myśli jesiennej depresji;)
powiedzmy, że jak nigdy trafił mi się okres podsumowań, wniosków i planów.....tak to jest, że "człowiek oszukuje samego siebie a innych przy okazji"

;)
ale chyba nie aż tak wcześnie???
Aagnes, bardzo poważnie brzmi to co robisz..tak egzystencjalnie..Nietzsche napisał, że"nie istnieją fakty, tylko ich interpretacja"... może tylko zmień interpretację i wszystko będzie OK..
pozdrawiam i idę spać,bo jutro muszę być przytomna o 7-mej raniutko
:)

.. tak z innej 'beczki',żeby zmienić tok Twoich rozmyślań.. może wiesz jak to jest z Antygoną... jest wnuczką swojej matki, siostrą swojego ojca, a jej bracia to jej wujkowie..za cholerę nie mogę tego 'połapać'... nieźle się tam pitigrili w tym antyku.. :)))
:)
hmmm..'.nie istnieją fakty, tylko ich interpretacja'...taaaaa....pointerpretuje sobie troche... by wyjaśnic i wydobyc wewnętrzny sens danego zdarzenia..czy moze samego zycia?..ale prawde mowiac wolalbym by to wszystko wokol okazalo Matrixem :D
a właśnie miałam przywalić jakąś kolejną złotą myśl w celu podniesienia tematu a tu co widzę...

witaj Sette;)
Yamadawa ja to się obawiam, że to wszystko przez tą interpretacje a jak wiadomo kobieta ma szczególne zdolności w tej dziedzinie...ja też jakoś chyba od normy nie mam zamairu odstawać...
Kobieta niestety to taka bestia która zawsze doszuka się wszystkiego w niczym więc...to ja juz wolę fakty:):)
wszyscy śpią????
nie wierzę...
ja nie spie nigdy !
ja terz ale mowiac ze chodze wczesniej spac..tzn ide do zpokoju komputerowego do pokoju telewizyjnego ..ogladac Discovery..sa bardzo dobre programy nocne..oczywiscie po polsku mp Zone Reality lub Investigation Discovery/jak ktos nie wie co to jest to spiesz objasnic,ze to kanał poświęcony kryminologii, działaniom śledczych i medycynie sądowej...heheh kiedys moj syn stwierdzil ze ja za duzo Discovery ogladam!..odkrylam ze do szkoly nie chodzi tylko na wagary..zapytal sie mnie jak to zrobilam..mowie: nooo od 4 dni ogladam twe szkolne obuwie i jest tak samo czysto umyte od spodu jak w niedziele ,kiedy to ja mylam je ostatni raz...i me plowowlose chlopie patrzac oczyma koloru nieba powiedzialo:Mamo ty za duzo Discovery ogladasz.............heheheheh .Podobno jestem jedna z niewielu osob tego swiata myjaca buty,pastujaca ..od spodu!..ale to dziadek mnie tego nauczyl i tak mi pozostalo. Na Zone reality lubie program Zdrada /Cheaters http://www.cheaters.com/ Zdradzane osoby (zarówno mężowie, jak i żony) wynajmują prywatnych detektywów w celu odkrycia, czy ich partnerzy mają romans. Detektywi śledzą ofiary dokumentując ich poczynania na wideo. Ukryte kamery nagrywają zdradzających podczas codziennych czynności w pracy, w domu i - co najważniejsze - w miejscach, gdzie spotykają się z kochankami, utrzymankami lub prostytutkami....fajnie sie oglada..i wcale nie trzeba klikac..hehehe
mialo byc ja teraz..a teraz to mykne na fitness troche po tych tiramisu i czekoladowych Katarzynkach i cholera ptysiach z bita smietana to juz 62 kg waze..a pierogi ruskie mam na kolacje to musze troche miejsca im zrobic..chcecie to odsmaze jak wroce..:D
>>Podobno jestem jedna z niewielu osob tego swiata myjaca buty,pastujaca ..od spodu
Sette...pierogi....matko Kobieto nie wolno takich słów na głos wypowiadać:(

A co to tej telewizji...ja zawsze chciałam bawić się w te klocki,eh i z tego wszystkiego tylko DNA umiem wyizolować:(...ale podobno to już podstawa aby złożyć CV:)

obawiam się tylko, że mój facet by tego nie przeżył bo jak ktoś zacznie już drążyć....to zawsze coś znajdzie
Zdarzyło mi się coś dziwnego... wczoraj po pólnocy, siedzę sobie cichutko, coś tam jeszcze się 'douczam', komputerek szumi, na ekranie pływają rybki..nagle klik! SAMO kliknęło!..i wskoczyło mi...zdjeciaduchow.pl/ ... aż podskoczyłam ze stachu...czarna strona z białym drukiem i te niesamowite zdjęcia..skąd to mi się wzięło?..nawet nie wiedziałam, że taka strona istnieje..
pytałam znawców internetu,podobno jest możliwe, że coś samo'wskoczy', ale dlaczego akurat TO!...nocne marki, zdarzyło się Wam coś równie dziwnego?
:)
Temat przeniesiony do archwium.
1051-1080 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia