za co Polki kochaja Wlochow?

Temat przeniesiony do archwium.
241-266 z 266
| następna
Jak to nie ma recepty na udany zwiazek?
Jest!! MILOSC, to jest recepta!
Jak sie konczy milosc to i zwiazek sie konczy.
Trzeba wiedziec kiedy sie wypadlo z ramek i z tym sie liczyc i odejsc a nie taplac sie w gownie!
Oto cala tajemnica, ktora wam przekazuje ta Magdalena co kocha takich co nigdy nie mowia dosc:))
jagodka22 moja Droga....hmmm...co ja moge Ci doradzic...hmm...
no coz.czytajac twoja krotka historie widzialam w niej siebie...tez mialam wlocha. po 6-ciu miesiacach zobaczylismy sie ponownie.pozniej widywalismy sie co jakis czas i tak w sumie 4 lata.
ja nigdy na nic nie naciskalam...on tylko mowil ze wkoncu z nim zamieszkam, ze slub, ze dom i rodzina...ble ble bel...uffaa.
i tak 4 lata...czekalam i czekalam i sie nie doczekalam. do tego zmienil sie i juz mnie nie traktowal jak ksiezniczka jak to bylo kiedys...a ja juz powoli tracilam cierpliwosc.wogole kazy mi mowil ze jak to znosilam tyle czasu....
wiec to co ja moge Ci doradzic to to, zebys wprost go zapytala czy wiaze z Toba jakies wspolne plany...co wogole mysli...zeby pozniej nie bylo za pozno Moja Droga, bo ja wlasnie tak "stracilam" 4 lata z mojego zycia...czekalam chyba na zbawienie z nieba,ktore i tak nie nadzeszlo, ale dobrze, ze sie pokapowalam wkoncu. zrob tak i nie mysl co bedzie.lepiej zeby wszystko biale i czarne!
powodzenia!
baci;*
wlasciwie to Jagodka guzik napisdala o swoim amico Wlochu..glownie zjej wpisu wynika zeby.... pisac do niej na maila..pewnie kolekcjonuje adresy mailowe :D..i byc moze odsprzedaje potem... heheheeh celem spamowania..diabli wiedza o co chodzi, w jej wpisie nic szczegolnego nie ma...zadnych konkretow...:D
Mam prosbe- jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj. I co ma do tego moja mama, przepraszam bardzo? Ty sie jeszcze od cycka oderwac nie mozesz?? Nie pytam o recepte, tylko o porade, jak tam jest, jak sie Wam uklada etc. Nikt nie podejmie za mnie decyzji, co nie znaczy, ze nie moge porozmawiac z kims kto juz tam jest i ma doswiadczenie. A co do szczegolow to co mam opisac? Pozycie??
masz na mysli pozycje Kamautry? heheheheheh..dobre sobie..dala maila i piszcie do niej! ..piszcie do niej, nie TU!..tylko na maila!..bo prosila przeciez, na maila!
..i jak widzisz jagodko :D nie mam nic do powiedzania.. na twego maila/na twego maila oczywiscie/..a tu moge pisac co zechce i tobie nic do tego, mozesz sie zapluc ze zlosci i pluc zolcia i jadem a ja i tak tu bede..i po co ci to? ..zlosc pieknosci szkodzi :D
Jagódka, jeśli zdecydujesz się z nim zamieszkać we Włoszech, to radzę Ci zapewnić sobie jakieś własne zaplecze finansowe na wszelki wypadek, taki awaryjny plan B na wypadek konieczności powrotu do Polski. Ponieważ istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że mozesz we Włoszech długo szukac pracy lub z różnych powodów jej w ogóle nie podejmiesz(często wskutek nacisków partnera, niektórzy Włosi mają poglądy jak ze średniowiecza na rolę kobiety w domu i rodzinie), to dobrze byłoby abyś przed wyjazdem miała zaoszczędzoną kasę, jakieś lokaty itp. na koncie, do którego dostep masz tylko Ty! Bo całkowita zalezność finansowa od partnera czasami drogo kosztuje,więc dobrze zapezpieczyć się finansowo na wypadek gdyby w związku się coś nie ułożyło i trzeba by było zaczynać wszystko od nowa samej lub z dziećmi. Oczywiście być może Wam się wszystkio dobrze ułoży, czego Wam życżę ale lepiej zawsze mieć wyjście awaryjne plan B:)

Aha i ważne, żebyś na poczatku ustaliła jakieś reguły tego związku i Twojego pobytu we Włoszech, powiedziała partnerowi o swoich oczekiwaniach, jak widzisz swoją rolę tam i zapytaj, jak on sie na to zapatruje, jak widzi Twoją rolę. upewnisz się czy nadajecie za tych samych falach. Poczytaj sobie równoległy wątek:
http://www.wloski.ang.pl/Wyszlam_za_maz_chce_wracac_do_Polski_37177.html
Dobra rada, ale jak to zrobic kiedy nie zna sie jezyka?
jgodka wy to wlasciwie nie jestescie razem bo co to za zwiazek ? znasz go ktortko widzialas moze 3-4 razy bo skoro widzicie sie co 2 miesiace a od stycznia do lipca jest 7 miesiecy....
a po za ty jak mozna budowac zwiazek jak sie z kims dogadac za bardzo nie mozna ? a ty juz sie zastanawiasz nad wyjazdem . dziwczyny dobrze ci radza .
zanim z nastepne 6 miesiecy bedziesz znow na fiolecie ale juz z inna prosba o pomoc zastanow sie dobrze na tym "zwiazkiem"! mowisz ,ze czytalas forum radze przeczytac jeszcze raz.z uwaga!
Jagodka - jednego nie rozumiem, dlaczego to Ty masz jechac do Niego, niech sie Makaron poswieci i przyjedzie do Polski jak tak bardzo chce z Toba byc i nie moze bez Ciebie zyc! Normalnie kolacje Wam zafunduje jak wytzyma z Toba 2 miesiace w Polsce :D
I jeszcze jedno Jagodka - jezeli chlopak jest z okolic Mediolanu, Como itp. to Ty mu patrz dobrze w oczy, a dokladnie w zrenice, ale tak doglebnie.... :D:D:D
..chodzi ci o czarne plamki na tęczówkach lub złote refleksy ?...Jeśli ma czarne plamki na tęczówkach lub złote refleksy - lubi mijać się z prawdą, fantazjuje, bywa wytrawnym dyplomatą, ceni inteligentne kobiety, które nie dadzą mu się łatwo wyprowadzić w pole..Klania sie frenologia../ czyli o czym mówi twarz mężczyzny/ tu jest wszystko ..ksztalt oczu ,kolor oczu, rozmieszczenie oczu.Kierunek spojrzenia oraz jego intensywność wyjawią ci jego ukryte intencje...Klamca zawsze patrzy w lewo...http://horoskop.wp.pl/kat,1015981,title,Frenologia-czyli-o-czym-mowi-twarz-mezczyzny,wid,9810396,wiadomosc.html :D Czy po oczach można poznać miłość? Czasami... naukowcy ustalili, że oczy ludzi zakochanych wydzielają więcej płynu. Stąd pojęcie "zamglony wzrok". Od ogromu miłości - jak w piosence Ordonki...http://www.kobieta.pl/magia/granice-znanego/zobacz/artykul/spojrz-mu-w-twarz/sviewpointer/2/ rozerwalyscie sie troche?..ja tak!:D
Dokladnie to chodzilo mi o wielkosc ...... :D:D:D zrenic oczywiscie :P
efka ty to chyba masz w takim ukladzie duze doswiadczenie z tymi chlopakami z como czy milano skoro wiesz ,ze trzeba im na wielkosc zrenic patrzec ...
Doswiadczenia z takowymi nie mam najmniejszego, ale widzialam ostatnio bardzo fajny film Sbirri - warto obejrzec
Istnieją dwie podstawowe zasady dotyczące oczu 1. Źrenice naszych oczu rozszerzają się i stają się większe, kiedy widzimy kogoś atrakcyjnego.
2. Większe i rozszerzone źrenice są bardziej atrakcyjne niż małe i skurczone źrenice.
Kiedy widzimy kogoś, kto się nam podoba, nasze źrenice stają się większe. Wygląda to tak, jakby nasze oczy próbowały zobaczyć najlepiej jak to tylko możliwie tą drugą osobę. Jest to niekontrolowane i niewymuszone zachowanie każdego organizmu. W ten sposób, często można stwierdzić, czy dana osoba Ci się podoba. Zasad ta działa również w drugą stronę. Jeśli Twoje źrenice kurczą się i stają się małe, to znak, iż Twój organizm ma fizyczne opory w stosunku do danej osoby.http://www.he.com.pl/Jak_czytac_z_oczu_kobiety,artykul-537.html To dzial wobie strony..jak widac bedac na lekkim rauszu,mozna faceta latwo oszukac..a szczegolnie Wlocha ..bo oni pija lekkie drinki..a polska dziewczyna zamowi 50 gram zimnej wodki i juz ma 'rozszerzone zrenice':D
Gwiazdeczka - nie wierz we wszystko co pisza w magazynach dla mezczyzn ;-)
:))
Dziwak...opanuj się!!!
Dobrze Ci, Diwaku, prawi Agnieszka!
Opanuj sie i nie szczez zebow na KAZDYM watku!
Zabraknie kaftanow bezpieczenstwa jak sie zarazimy tym smiechem i zaczniemy sie smiac ze trawa jest zielona, ze niebo jest niebieskie....
Ja sie boje ze jak teraz sobie piwo z lodowki przyniose i w lodowce zaswieci sie swiatlo, to ja umre ZE SMIECHU.
Co Ci jest czlowieku? Za duzo kolek wzioles:))
Magdaleno...wyciągaj te piwo z lodówki a światełkiem niech się cieszą inni.
za nic !
Ktos tu jest zly na swojego Wlocha.Ech,od milosci do nienawisci jeden krok...
no coz...dla mni to tylko facet, Wloch "niewloch" co za ronica
Una persona capace di odiare e una persona incapace d'amare
:D L'amore di un uomo troppo spesso nasce quando si toglie i pantaloni e finisce quando se li tira su....
Temat przeniesiony do archwium.
241-266 z 266
| następna

« 

Solo italiano

 »

Pomoc językowa