Stypendium z Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowi

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 259
witam
mam pytanie dot. kursu EUROPASS we Florencji. Nauka trwa od poniedziałku do piątku. A co w wolne dni - sobota i niedziela, czy szkoła organizuje czas wolny w te dni - wyjście do muzeum, wycieczki, itd.? Wyczytałam na stronach innych szkół - że w ramach kursu są organizowane wyjścia gratisowe do muzeum. Co proponuje Europass?
Jaka opcja mieszkania we Florencji jest najbardziej ekonomiczna - gdzie jest taniej? Co możecie polecić?
No naprawdę we Florencji jest tyle do zobaczenia że wystarczy się zaopatrzyć w mapę i przewodnik i w drogę, chyba że ktoś ma potrzebę bycia prowadzonym za rączkę.
witam :) a ja wybieram sie do castelraimondo :) byl ktos tam jzu wczesniej??
Czy wybiera się ktoś do Modeny? A może ktoś już był?
Hej! Ja się wybieram. Jesli to przeczytasz napisz na [email]
Jadę do Instituto Europeo we Florencji w sierpniu. Ktoś jeszcze? :)
Wybiera sie ktos we wrzesniu do Rzymu??
Hej! czy będzie ktoś w Rzymie w listopadzie? Ja jade na stypendium z Instytutu, i będę szukac mieszkania, może ktoś coś poleci :)
Hej:) czy ktoś w tym roku pisał podanie o stypendium na rok 2011? Ja napisałam, ale nie dostałam jeszcze żadnej odpowiedzi... na stronie instytutu że potwierdzono już 100, maila wysłałam 5 minut po północy, a może ktoś z was już dostał potwierdzenie? czekam na odpowiedzi:)
Cytat: Nestii17
Hej:) czy ktoś w tym roku pisał podanie o stypendium na rok 2011? Ja napisałam, ale nie dostałam jeszcze żadnej odpowiedzi... na stronie instytutu że potwierdzono już 100, maila wysłałam 5 minut po północy, a może ktoś z was już dostał potwierdzenie? czekam na odpowiedzi:)

ja wysłałam równo o północy i mam 68 numer... znowu zero szans na 100% :(
to ja w takim razie tym bardziej skoro nie dostałam żadnego maila :(:(:( A kiedy Ci odpisali?
Cytat: Nestii17
to ja w takim razie tym bardziej skoro nie dostałam żadnego maila :(:(:( A kiedy Ci odpisali?

dostałam maila z potwierdzeniem 9/11
Też wysłałam i szczęśliwie udało mi się dorwać komputer o równej północy :) Jestem na liście 22, a potwierdzenie dostałam już 8.11 o 11.44. Teraz tylko czekać na jakieś ciekawe propozycje ! :)
Cytat: zosia9191
Też wysłałam i szczęśliwie udało mi się dorwać komputer o równej północy :) Jestem na liście 22, a potwierdzenie dostałam już 8.11 o 11.44. Teraz tylko czekać na jakieś ciekawe propozycje ! :)

gratuluję! a jakie miejsca wyjazdowe wpisałaś???
A dzięki, dzięki ! Zobaczymy czy coś w ogóle z tego wyjdzie... :)
Co do miejsc, które zaznaczyłam, to: Rzym, Florencję i San Giovanni Valdarno.

Czy ktoś z Was orientuje się może, jak to jest zorganizowane ? Tzn. czy to ja sama mam codziennie przeglądać oferty i zgłosić się, jak już znajdę coś interesującego, czy to raczej instytut może coś zaproponować ?
Cytat: zosia9191
A dzięki, dzięki ! Zobaczymy czy coś w ogóle z tego wyjdzie... :)
Co do miejsc, które zaznaczyłam, to: Rzym, Florencję i San Giovanni Valdarno.

Czy ktoś z Was orientuje się może, jak to jest zorganizowane ? Tzn. czy to ja sama mam codziennie przeglądać oferty i zgłosić się, jak już znajdę coś interesującego, czy to raczej instytut może coś zaproponować ?

dostaniesz maila z IIC z propozycjami, ale nie zaszkodzi śledzić oferty:)
anapriv, wielkie dzięki :)
To teraz próba cierpliwości... ;)
Hej dziewczyny! Dostałam wreszcie potwierdzenie i mimo że jestem 189 jestem dobrej myśli. Mam do Was pytanie co do tego własnego śledzenia napływających ofert. W pliku Stypendia 2011 w dwóch szkołach w Bolonii i Catanii są podpunkty dotyczące stypendiów:
• Catania – „Federico II”
3 stypendia 100% na 2-tygodniowy kurs „Italian Experience”
Stypendia 100% dotyczą kursów w terminie od stycznia do maja i od października do grudnia 2011
3 stypendia 50% na 2-tygodniowy kurs „Italian Experience” w ciągu całego roku 2011
Strona internetowa szkoły: www.scuolaitaliano.com

• Bolonia – „Cultura Italiana”
Stypendia 40% na kursy 1, 2, 3 lub 4-tygodniowe (zajęcia w grupach 6-12 osobowych)
Termin do wyboru spośród podanych na stronie: www.culturaitaliana.eu

Co oznaczają te podpunkty? Czy to są już oferty, na które można się zgłosić?
Może to głupie pytania ale jestem kompletnie zielona w tych stypendiach :) Mam nadzieję że ktoś odpisze...
Cytat: Nestii17
Hej dziewczyny! Dostałam wreszcie potwierdzenie i mimo że jestem 189 jestem dobrej myśli. Mam do Was pytanie co do tego własnego śledzenia napływających ofert. W pliku Stypendia 2011 w dwóch szkołach w Bolonii i Catanii są podpunkty dotyczące stypendiów:
• Catania – „Federico II”
3 stypendia 100% na 2-tygodniowy kurs „Italian Experience”
Stypendia 100% dotyczą kursów w terminie od stycznia do maja i od października do grudnia 2011
3 stypendia 50% na 2-tygodniowy kurs „Italian Experience” w ciągu całego roku 2011
Strona internetowa szkoły: www.scuolaitaliano.com

• Bolonia – „Cultura Italiana”
Stypendia 40% na kursy 1, 2, 3 lub 4-tygodniowe (zajęcia w grupach 6-12 osobowych)
Termin do wyboru spośród podanych na stronie: www.culturaitaliana.eu

Co oznaczają te podpunkty? Czy to są już oferty, na które można się zgłosić?
Może to głupie pytania ale jestem kompletnie zielona w tych stypendiach :) Mam nadzieję że ktoś odpisze...

To oznacza, że na dzień dzisiejszy IIC ma potwierdzenie z 2 szkół językowych, że ma do rozdania 6 stypendiów w Catanii na 50% i 100% + w Bolonii na 40%. Na resztę IIC czeka.
Zgłoszenie się teraz nic Ci nie da, bo najpierw przydzielane są stypendia osobom z początkowymi numerami.
Więc trzeba czekać na maila z Instytutu:)
To czemu dostałam maila od Pani z Instytutu w którym mi napisała żeby śledzić oferty i jak coś się pojawi co mnie interesuje, żebym zadzwoniła i ona wtedy rezerwuje miejsce?
czy był ktoś w San Giovanni Valdarno?
Ponawiam pytanie i bardzo liczę na jakąś odpowiedź :)
Zosiu proponuję Ci przeglądać oferty i napisać do p.Małgorzaty z instytutu jeśli znajdziesz coś ciekawego dla siebie, a na ktorym miejscu na liście jestes???

ja teraz ponowie swoje pytanie z kiwetnia tego roku :) - kto jedzie do Rzymu na kurs w 2011?bo ja się wybieram :)
Ja jadę! Niestety w sierpniu ale dostałam stypendium więc nie mogę narzekać... :) A Ty kiedy jedziesz?
Ja chce byc w rzymie przez 3 miesiace -dwa pracowac ,a we wrzesniu zaczac kurs:) napisalam Ci wiadmosc
nikt jeszcze nie wybiera sie do Rzymu w wakacje???
Ja jadę :)
Scuola d'Italiano Roma dokładnie w sierpniu.
Tzn cale wakacje będzę w Rzymie, a na kurs to dokładnie w sierpniu.
Ktoś jeszcze się wybiera?
czy był ktoś na stypendium w Orvieto??
Bambucha88 ja wlasnie tez bede (mam nadzieje) od lipca do poczatku pazdziernika w Rzymie , na kurs ide we wrzesniu! ;)
Ja polecam "Cultura Italiana" w Bolonii :) byłam w ostatnie wakacje i było bardzo fajnie. Zajęcia fajne, w małych grupach, prowadzone przez fajnych wykładowców i poznałam wiele fajnych osób, z którymi kontakt mam do dzisiaj :) Miasto również bardzo fajne i uwaga.. ma darmowe muzeam.. z wieloma wspaniałymi eksponatami :)
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 259

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego