nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 1199
Katar najlepiej miec w nosie a w apteczce krople do nosa.
Byliscie kiedys na poludniu wloch? tam sie roi od bezpanskich psow.
Zwykle leza na chodnikach i wygladaja jak sztuczne.
Sama widzialam!!
O mammamija!
Dobry wieczor wszystkim:]
przyznaje,leza ,kosci im wychodza,wygladaja okropnie-serce sie kraja
Moje doświadczenia z katarem .... no lepiej się nie wypowiem żeby nie zapeszyć pozdrawiam Marzenko ale lepiej żebym ja nie doradzał, bo moje sposoby opierają się na zasadzie prowokacji, no i często katar zmienia się w przeziębienie , przeziębienie w infekcję a ta np w anginę więc moje doradztwo odpada.
Burek nazywa się co następuje: Burtas,Burek Ogórek, Ty wsiowy Burku, Kundlu jeden, Poszedł pies a on tak domaga się żeby mu mówić po imieniu że zaczyna gadać nie tylko na wigilię. No i czasem mu powiemy pieszczotliwie po imieniu to się rozpływa i słodziutki jest jak lukier.
udany z ciebie gosc...
hihihihi faaaajnie :)))))))
Ale za to nie ma kotow hehe!!
Sto scherzando.
To koszmar jest.
Ale bezpanskie krowy i swinie w Apulii sa chyba jeszcze gorsze:/
Marzena! Wachalas juz te krople?
Jak nie zdazysz w pore ugasic , to katar sie po prostu wypali! Tylko trzeba szybko zatkac nos , zeby odciac doplyw tlenu! Bo sie nos moze zajarac!
In naso al lupo :]
a czy mcera jest jeszcze?zamilkla,zaslabla czy jak?
czesc nocne marki, widze ze o katarach dyskutujecie heheh, na szczescie ja nie mam takcih dolegliwosci:)
tak sie szwendam po tym naszym forum i do was przywedrowalam
dzisiaj byl mój debiut w tlumaczeniach, chcialam sie troche powywyzszac jak ty kasiu ;)
ale ja to tylko z wloskiego tlumacze bo latwiej heheh

zaraz ide do wyrka bo musze rano wczesnie wstac na zajecia:(
tata misia - a probowales wolac Nierusz np? I w zwiazku z tym mam pytanie.. czy Buras tez jest tata?
Marzena - kichaj na to!
hej cucciola.wlasnie widze jak pieknie sobie radzisz z tlumaczeniem.razem z toba dori,patrycja-a ja sobie odpoczne....(ale wez juz tak sie nie wywyzszaj,ok)hihihi

ps.na jakie zajecia lecisz jutro?
Z tym to niestety burek ma przekichane , bo i w tę dziedzinę psiego życia weszły powszechnie hormony, a że nie pochodzi w prostej linii od Piasta to te dziewczyny z wyższych sfer za nic go mają. No i w życiu nie powiedziałbym mu przy płci przeciwnej ZOSTAW bo to dyshonor być musi i przestałby się odzywać.
kasiu no nie obiecam ci, bo to wywyzszanie to dopiero zaczelo mnie krecic, chyba sie bede czesciej udzielac na tlumaczniach i Dori to ja chce nagrode :P
Nie zasłabłam, a pewnie byście chciały mnie mieć już z głowy. Nic z tego wczoraj mnie przygarnełaś to tera się męcz - ja się nie odczepię...
choroba,a jednak jestes
che palle:/ że tak powiem dosłownie, ale nie jest to pytanie do burka assolutamente.
Podrap Burka z uchem, no chyba, ze od Rusa pochodzi... to wtedy Poszet!
Od Czecha moze byc ;-)
ojoj to teraz dori kochana ma rywalke....
Marzena! jak zyjesz to nie kręć nosem tylko pisz czy juz "po".
Jesteś pewna, że wąchałaś krople miętowe??
ODEZWIJ SIE! Swiat jest pieNkny :]
Powiedziałam, że tera się będziesz męczyć... I nie popuszczę nawet na chwilę - dzień i noc... Dziewczyny ale coś się zmieniło od wczoraj czemu dzisiaj nie ma wywyższania się ??? Kaśka do roboty!
mcera jestes i cie nie ma,jestes i cie nie ma....jestes czy nie...?
oki to dobrej nocki wszystkim, za późno sie tu wkrecilam , jeszcze bym narozrabiala ale musze rankiem wstac, aha kasiu lece na zajecia lingwistyki stosowanej.

to do nastepnego razu , buźka :*
mammamia a co innego mozna jeszcze wachac?oswiec nas starych?
mcera moje miejsce wlasnie zajela cucciola-ona to dopiero sie wywyzsza....a ja przy niej to jak pchelka ...taka niewidoczna...
cucciola powiedz czy tak nie jest?no mow
Kasieńko ja Cię cały czs obserwuje... I notuje i już mam czarną listę i...
Kasienko! mozna wąchac WSZYSTKO byle z umiarem!
Marzena!! MARZENA!!! M A R Z E N A !!!!!!!!
Czy jest na sali lekarz??
mozna probowac ze skarpetkami starego...ale Marzence z tego co wiem to nie grozi....;-)
ze mna na pierwszym miejscu ta lista jest jeszcze powiedz?

Dori jestes wspaniala,napisalas piekne slowa tym z telewizji.to prawda,ze pokazujac tylko modelki i karierowiczow,ludzie w Polsce mysla bog jeden wie jak tu nam sie powodzi,jakie luksusy ....
tak kasiu ja cie jeszcze wygryze z twojej roli Wywyzszarki :P jeszcze zobaczysz hehe... mcera pisz pisz na tej liscie..;)
DOBRANOC no ja to jeszcze muszę spacerek zaliczyć
dobranoc tato misia.milego spaceru.poglaszcz bureczka ode mnie
No moje drogie teraz to już wszystko mi pomieszałyście. Kreślę w tej mojej czarnej liście, raz Kasia raz cucciola i znowu Kasia. Zdecydujcie sie wreszcie! Wiem wprowadzimy dyżury! Kto dzisiaj na prowadzeniu?
"najgorszym złem jest obojętność"..... (święty Jan od prądu)
POTWORY!
Ide szukac lekarza!
Ale jak znajde jakiegos fajnego, to pewnie nie wróce :PPP

Tata misia - drapanie za uszkiem, głaskanie po brzuszku, całowanie w czółko i smyranie pod bródką :]... dla Burka oczywiście na dobranoc !!

Mrauuuu ;-)
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia