nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
631-660 z 1199
bardzo kocham swoja coreczke.byla nieplanowana ale jest bardzo kochana.
GOOOOLLLLLLLL
dziewczyny zmykam do lozka. rano wczesnie wstaje. dobranoc. do jutra. pozdrawiam.
Babeczki kochane, ja jush zbieram sie do spanka, jutro ciezki dzien - myje okna......ehhhh! zeby tylko nie padalo!
Kasiu: strzelaj gole z mezusiem i Maradoną!
Szopcia: dobrze mowisz! masz racje! trzeba sie usmiechac!
Marzenko: przytul sie do malej i spij dobrze!
Buona Notte wszystkim!!!! ;)
no to dobranoc wam Bionda i Marzenka!
Kasia, a ty co? Tez uciekasz do spania NOCNY MARKU? He?
JA JESZCZE MAM CHWILE-dopoki film trwa to i ja trwam przy kompie
trwam?ale wypisuje
TATO a ty tak bez pozegnania?wiem,ze wisze Tobie maila....nie gniewaj sie i pokaz sie......
Każdy kij ma dwa końce, Marzenka ma dużo czasu dla Oliwki. Ja najlepiej wspominam czas, kiedy nie miałem pracy, mieszkaliśmy w jednym pokoju, i miałem całe mnóstwo czasu dla malutkiego Misia - najpiękniejszy okres w moim życiu.
film o Maradonie, czy ten na canale 5 z di Caprio?
cały czas na spacerach w lesie , w jeziorze , zabawy, przytulanki , nie ma nic lepszego
di caprio-fe....
nic piekniejszego od takiego malego misia misiaczka
pakujacy i prawie spakowany...dokad sie wybiera?
Jadę sie nieco poduczyć - taki zawodowy kurs , ale niestety 2 dni poza domem.
dziadziu a misiaki?juz widze jak bedzie ich Tobie brakowalo.....
Dla wytwórni Blue Note powstawały najlepsze jazzowe nagrania , stąd nazwa przybytku w Milano (jeśli dobrze kojarzę).
ja juz ide spacki. Pa, pa.
jazzman wczoraj sluchalam muzyczki.....jutro bede w Milano to moze sobie zrobie prezent-jakas plytke cd-a co ,raz nie zawsze.....co mi doradzisz?diana krall tez jest calkiem calkiem?
No witam tych najbardziej wytrwałych! Mam juz dość dzisiejszego dnia te zakupy przed wyjazdem to mnie chyba wykończą a na moje słowa moge miec tylko 20 kg w bagażu non stop słyszę damy radę i tak kupują i kupują. Ja już to widzę - lotnisko a na jego środku Monisia przepakowująca walizki - nic tylko boki zrywać.
the look of love - to była pierwsza jej płyta jaką usłyszałem
ciao mcera witamy
no ,nie jest latwo robic przeprowadzke i zmiescic wszystko w granicach do 20kg....ale tobie sie uda hahaha
Tato misia widzę, że pakujesz się na wyjazd i.... teraz plus dla mnie nawet wiem gdzie - na szkolenie - przygotowałam się co?
juz spisalam i jutro poszperam......jazzowo spakowany daj kilka rad naszej kolezance jak sie pakowac by.....nie przekroczyc 20kg i dac rade wszystko zabrac
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
sssssssssshahaahhaassssssssssssssssssshahaha
to jeden z puzzli w mojej układance, co mi się wydaje ,że koniec blisko to ktoś wysypuje nowe klocki
Szalona!!!!!!!!!!!!! Tylko ty Kasiu czy ja???????????
tutte e due
ostatnio tak pomogłem że dopłata do bagażu kosztowała 180 dolców to może lepiej nie! Sam zawsze mam wszystko nz każdą okazję cały bagażnik . to taka pozostałość po partyzantce
Temat przeniesiony do archwium.
631-660 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia