nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
1021-1050 z 1199
hmmmmmm cos dziwne... taka godzina a nikogo niema???
gdzie sette, gdzie laura, agnese mulinio?????????:)
przepraszam za poprzekrecane nicki...:*
Cześć o.n.a:)...nie pytaj dlaczego dopiero rano się odzywam:)...a tak poważnie to ostatnio udaje, że się uczę:)
a tak pozatem to pozdrawiam:)
ehehe rozumiem... równiez pozdrawiam:)
chyba jeszcze na nocne marki zawcześnie ale co tam:)...
:)
Pytanie do nocnych marków: czy fotodermatoza to jest choroba wampirów?..bo jeśli tak, to jasna cholera.. jestem wampirem...!!!
:)
chyba nie jestes:P :)
..poczekam, zobaczę.. jak mi urosną kły...:)))...choć już bardzo lubię noc...jakoś głowa mi w nocy lepiej funkcjonuje...
:)
dobranoc wszystkim nocnym markom, ja dzis zmywam sie wczesniej...:)
Yamadawa jestes 'sową' jak ja.....a nie wampirem :D..sowy chodza spac pozniej niz 'skowronki'
..zeby nie bylo gadania..jestem ..liste obecnosci podpisuje..i wypadam do łózia :D
..godzina duchów minęła.... idę 'powampirzyć' trochę..
:)
helloooo:):):):) jest tam ktos?:P
:( nikt niechce ze mną pogadac... ide spac:P buona notte!
A więd:
- kobietki;
- wampiery;):
- sowy;

- ok...mężczyźni:)

sprawdzamy listę obecności...meldować się więc, koniecznie podając rodzaj zaopatrzenia jaki wnosicie na imprezę:)

Podpisać się, zostawić prowiant i zapraszamy-wstęp wolny :):)
nocne marki tutaj zbiorka! ..zbiorka! ..zbiorka?...a ja w szafie znalazlam trupa nie inteligentnego wlocha...mam dzwonic po carabinieri czy po cichu ten szkielecik..do smietnika na sasiednia ulice przeniesc w srodku nocy?????????????//maly szkielecik..jakies 160 cm..dam rade!
Sette ;D:D
po:
1)szybka jestes jak cholera;
2) rozwalił mni ten Twój wpis - aż wyszczerzyłam kły:);

3)patrz Ty jak się zorganizowali Ci nieinteligentni Włosi...wszędzie są!!!! Ja mam jednego pod łóżkiem, ale jeszcze żyje więc niech tam sobie jeszcze poleży:)
4)oj nie wygłupiaj się chce Ci się na sąsiednią ulice????...podrzuć sąsiadowi, na wycieraczkę albo nie lepie na balkon...do południa będą dwa a nawet 3 trupy...sąsiad sąsiatkę zabije a tego gaha na balkonie albo sąsiadka sąsiada za tą lafirynte co na balkonie się rozłożyła (nigdy nie wiadomo jak szybko rozkładają sie nieinteligenti włosi-może jutro rano ciezko będzie płeć rozpoznaź???) mówie ci co bedziesz latać po nocy z trupem na plecach:)
5) 160 cm-faktycznie mało inteligentny był;):):)
mam sasiadow studentow medycyny ..przyda sie chlopakom do nauki ten szkieleci...musze sie sprezac,bo jamnik dobiera sie do nogi szkielecika..poczul kosci..zeby mi sie nierozsypal to na mojej macie do opalania go przeciagne korytarzem,akurat swiatlo nawalilo to nikt mnie nie przytnie..jak chlopaki z dyskoteki wroca to beda mieli gotowa pomoc dydaktyczno edukacyjna..Stopy i ręce połączone przegubowo...Zęby dające się wyjąć..Klatka piersiowa ..nie nadgryziona przez jamnika jeszcze..Kręgosłup z dyskami i nerwami rdzeniowymi .Wysokość : 16o cm...komplecik..no to ide...
o dobra kobieto..oni Cie będą po nogach jutro całować a i nie wydadzą bo wiadomo jak w dzisiejszych czasach ciężko o dobre kości...ale zdrugiej strony jak chłopaki wrócą do domu a rano znajdą trupa to zaczną liczyć skład bo nigdy nie wiaodomo może kumpel zaduzo wypił...no ale w sumie nie wydadzą bo zawsze idzie im wcisnąć ,że to ich robota:)

Patrz a Mulino znikła dziwnie...no ale ona pewnie znikła w związku z ciastkami...dzielić się nei chciała to pewni teraz sama się objada przed ekranem a cicho siedzi abyśmy się nie zorientowały i co by się cistkami nie przyszło dzielić! no jedz sobie pokojnie tam...:)
no matko....nie wytrzymam zaraz...

znikneła-nie znikła!!!
eh
ja to chyba dzis wczesnie spac pojde..tzn w okolicach 2 :) wlasnie zjadlam kanapke kudzwa niewytrzymalam w miedzyczasie obejrzalam, ogladam jeszcze -cambio vita mi sposo- jak panienka se dla swojego przyszlego zdziecinnialego meza cycki robi przed slubem mamma miaaa aiutooo
też sobie zrobię a co...i będę nosić koszulkę z napisem "look but don't touch"
albo "you can only look"

a mężowi dam taka sama tylko z napisem " Chciałbyś!"
nie no ja mam chyba jakieś niedobory potasu...już trzeciego pomidora pożeram

a tak swoją drogą :

znikła czy znikneła bo znó zwątpiłam...
ale robic se cycki dla faceta??? nigdy w zyciu!!! jeszcze jej sugerowal, ze moze zrobic wieksze niz planuje i szczerzyl morde...se jajka powinien taki zrobic!!!
eee daj spokoj nie rob sobie tego syntetyku, ponoc czuc te silikony-tak slyszalam od kilku facetow,ze to przedziwne uczucie hehe , zreszta marszcza sie i to wyglada ochydnie, nie lepiej miec male ale naturalne? :)
ee faceci tak mówią, że czuć różnice ale tak naprawdę to sami nie wiedzą...oczywiscie pomijam biust p.a od której z daleka bije.
Ja swojemu musiałam uparcie tłumaczyć że Doda też jedzie na silikonach i co żeby chociaż powiedział, że bleee ale nie...:)

żarty żartami...jakby mnie kiedyś naszło:) to ni cholery dla faceta!!!

jakby mój facet mi to zaproponował to najpierw bym popatrzyła na niego tym swoim wzrokiem...potem ziemia by się zatrzęsła i więcej by się nie odważył!!!
w sumie jakby tak przeprowadzić "małe" doświadczenie to obawiam się, że sylikon by wygrał a co więcej nawet nei został rozpoznany...

a ta pannienka to z jakiego rozmaru na jaki skoro on jeszcze chciał większe???
http://so.pwn.pl/lista.php?co=znikn%B1%E6

zniknąć:

zniknę, znikniesz, znikną; zniknijcie; zniknął
albo: znikł, zniknęła
albo: znikła, zniknęli
albo: znikli; zniknąwszy

..czyli jak widzisz, 'na dwoje babka wróżyła'...
..pozdrawiam..i znikam, bo mnie zaraz dopadną 'osinowym kołkiem' ..
:)
Temat przeniesiony do archwium.
1021-1050 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia