Napsuje Ci krwi, durny adminie!!

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
1171-1200 z 1265
no...no..no...:D:D:D
chcesz robic za moją osobistą, prywatną wróżkę? Ubawiłam się:)
Za pełen profesjonalizm dziękuje:P
A Dziwak sie wystraszył i uciekł:P

ps. lody malinowe, zrobiłaś to specialnie? Gdzie ja teraz do sklepu będę biec? ech
Racja...dbajmy o "czystośc myśli" naszej Yamadawa....szkoda by było zepsuc takie dziewcze:D ja tam sobie bym tego nie wybaczyła:D
Ty się nie przejmuj ja tu to dopiero mam "sajgon"...od rana w tempie ekspresowym przechodzę z nadmiernej euforii przez gniew po depresje...zachaczając jeszcze o złośliwośc i błogośc po zjedzeniu czekolady....niech żyją hormony!
aaaa i od dwóch dni mam koszmary, ale nie to aby śniły mi się jakieś podwory czy chocby mój ex (ok to był żart:D bo ja go "kocham" jak swojego:P ) ale np. szklane butelki....budzę się taka przerażona jakbym i zaczynam dzień od niepokoju...ech kto zna dobrego psychiatrę, umówię się z nim na kawę:D
A co sie bedziemy pozniej przed Najwyzszym grzebac noga w piachu jak kura! Przepraszam, Bozia, ale siedzialam i pilam gorycz bo mnie jeden frajer opuscil...wstyd!!:))
A co sie bede tlumaczyc, ze nie zylam i nie uzywalam bo mi glupio bylo wyrwac sie z ram:))
Za kazdym razem jak nie robie czegos co chce lub nie emocjonuje się, nie korzystam...to widze tego Pana Bozie jak przewraca oczami w niebiosa...i mowi "o Boze....ta znowu sie truje"
Wiec ja sie nie krepuje i nie truje:)) Nie krepujcie sie i Wy:))
I zeby nie bylo, ze ja namawiam do grzechu, nie namawiam, ja to TYLKO w gwiazdach widze:))
edytowany przez Magdalena-Malpa: 20 sty 2011
zahaczając...idę sobie w łeb palnąc!:D
To ja chyba cos spierdolilam:))
Nie chcialam:))
A tak sie staralam.... No nie, dupa a nie wrozka jestem:)
Tak sobie myślę, że "Bozia" to mnie z nieba wyrzuci:D...przemówi do mnie słowami "My to się chyba źle zrozumieliśmy"...na co ja przytaknę i poproszę o kilka cm więcej:D
nie, no co Ty ja Cię jako wróżkę chętnie zatrudnie...ale pod jednym warunkiem...jakby się nadażyła okazja to nauczysz mnie obsługiwac te imponujące "cacko" przez które Ty te swoje gwiazdy "czytasz"
jaaaaa...bo ja tez bym tak chciała:D
Cytat: aagnese
.....na co ja przytaknę i poproszę o kilka cm więcej:D

:)))
I wlasnie tym sposobem otwarlas sobie wszyskie bramy do nieba:)))
Jesli z daru co nam Bozia dala zrobimy jeszcze wiecej, to wcale nie jest straszne to stanie przed Bogiem...on sie bedzie cieszyl ze nie zmarnowalas tego co ci dal:)) Inni ludzie beda mowic ...no pracowałem, spałem, sralem, jadlem, pralem, chlalem...Ciagle za kims rozpaczalem........
Ale zenada przed Bogiem...
A my mozemy powiedziec ze staralysmy sie zrobic WIECEJ, ja to bym mu chciala powiedziec, ze bylam szczesliwa, ze konczylam jego dzielo i bylam dzieckiem cale zycie:))
edytowany przez Magdalena-Malpa: 20 sty 2011
a mnie naszła taka myśl, zupełnie na poważnie..."wszystko co dobre szybko się kończy" i podziękowałabym za współpracę:D

bo tak naprawdę to z góry świat wygląda zupełnie inaczej:D a ja zawsze miałam zapędy by to wszystko ogarnąc:D
Coś dla Dziwaka...co by mu smutno nie było:)

i aż sie uśmiechnełam...mam cudne wspomnienia z tego okresu:D
No pewnie, ze z lotu ptaka swiat jest inny.
Dlatego trzeba miewac odloty:))
wina bym się napiła, tak na rozgrzanie i tylko po to by rozpłynąc sie w błogości
oooo i proszę...znowu to samo! Przeszłam od "depresji" w stan samozachwytu:D Mogłabym połozyc się i patrzec w gwiazdy....taaaakkk kiedys będę musiała "przeszklic" sobie dach:D
Sprobuje juz nie byc "filozofka":)
Wiec napisze cos w czym jestem dobra:)
Znasz bajke "Alicja w krainie czarow"? No, na pewno znasz..
Wiesz ze ta ksiazke napisal MATEMATYK i w sumie jest to o wielowymiarowosci, czyli calkiem realna bajka:)
Z Alicja to jest tak, ze ona idzie do lepszego swiata wtedy gdy srodki bycia szczesliwym zostały wykorzystane! Wtedy ona przechodzi to lepszego swiata, a my kozy zamiast sobie lepszy swiat zrobic to buuuu i ryk w poduszke..... Kazda z nas powinna byc troche taka Alicja:) Wiec bierzemy kredki w rece i malujemy sobie swiat:) Czyli my a nie jakis inny czlowiek...
Ja tez juz dawalam komus kredki i czesto pozniej byly polamie...:)))
Nie wiem czemu to napisalam, bo w sumie chyba sie to ciebie Agnieszko nie tyczy.
Ja tylko chcialam pokazac jaka to ja w teorii dobra jestem, a tak naprawde kazdy ma jakies zwloki w piwnicy.....

edytowany przez Magdalena-Malpa: 20 sty 2011
Mi te zwłoki zaczeły już śmierdziec:D...więc czas się ich pozbyc:D
Magda...odcieni szarości jest wiecej niż barw:D
Nie daj sie bawic swoimi zabawkami...dzieci potrafia byc okropne, cudzego nie szanują:D
A jak już łaskawie pozyczyc komus kretki to pomóż mu rysowac, nie pozwól by tworzył swoje dzieła na Twojej kartce:D
No dobra zaczełam sie wymądrzac a praktyka to już inna bajka...choc ja naparłam dystansu, nie ma co chwilowego ale zawsze to coś:D
Praktyka przyjdzie z czasem:))
Wazne ze zalapalas o co mi chodzi:)))
Tak, dokladnie o to mi chodzilo!
Ja pozwalm sobie malowac bohamazy i jak juz mam dosc to wyrywam kredki z obcych rak.
Niestety nie potrafie pomagac w malunkach, by mi sie obrazki spodobaly:))
Wiec jak juz stane przed Najwyzszym to powiem ze juz nie chce zadnego Picassa:)))
Ze te dziela byly piekne, ale ja jestem jeszcze lepsze dzielo i nie jestem sciana graficiarska:))
:D
Ja Cię za to uwielbiam, wiesz?:D
No dobra to ja idę trupa gdzieś upchnąc bo żeby to do własnej piwini nie móc wejsc?
Leży taki i się rozkłada:D
Ściskam Madzia
nie mam zapotrzebowania na horoskop erotyczny mysle ze 3 orgazmy dziennie mi wystarczy..wolalabym 5 ale nie zawsze w zyciu sie ma odrazu to co sie chce..dzis wyszly mi tylko 3 //pewnie stopy mialam za zimne..hehehe
ostatnio trzymam sie z dala od alkoholu..to i stopy mam chlodniejsze..krazenie sie spowolnilo :D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4628812
zrobcie sobie ten test..dla rozrywki http://www.enneagram.pl/
Cytat: yamadawa
- telefon u nas często dzwoni, ale tylko kiedy ja dzwonię, to Amik pierwszy jest przy telefonie i na koniec rozmowy zawsze mówię mu coś miłego, a on mi coś 'odpiskuje' ...

To mnie zainteresowalo:)
Zapytaj sie taty, czy Amik stoi przy telefonie jak slyszy dzwonek, czy dopiero ja twoj glos w sluchawce uslyszy.
Wiem ze to z pozoru dziwne pytanie, ale kiedys czytalam o badaniach Instytutu Plancka na temat zmyslow zwierzat. I wlasnie byl tam opisywany ciekawy eksperyment, ktory w zasadzie udowodnil ze istnieje intuicja. Czyli sa sily jakich nie znamy, no magia:)))
Niestety moj pies nie jest madry moze, ale jaki cwaniak, co jest oznaka inteligencji:))
Agnieszka, wlaz z piwnicy!:))))
Sette, jestem pewna ze po mym horoskopie, mialabys piaty orgazm:))
Zaluj, zaluj ;)
Test zrobiony jestem 4w5, czyli prawie mam 5 klepke:))
Nawet mi to pasuje.....
Nie wolno wkrzesic trupa!!! Zrob ladny pochowek, wpij gwozdzie w trumne i teraz niech bedzie jak przykazal Bog, beczka wina w piwnicy:))))
Upusc wina z beczki i kupuj bilet do Krakowa, zeby przez "cacko " na gwiazdy popatrzec:)
Lub na sasiada mego....:))
Przeczytalam sama siebie i zdziwilam sie ze proponuje wypic gwozdzie:))
Oczywiscie wbij gwozdzie, ale nie po winie...;)
A sąsiad taki jakiś ciekawy?
Madzia też jestem 4w5:D
Co do trupa....eeee ja się dobrze zabezpeczyłam....ja go zamurowałam zwyczajnie! Bo trumna tak luzem to by mi za dużo miejsca zajeła w tej piwinicy...i gdzie ja bym to wino trzymała?:D
A za zaproszenie dziękuje...jak tylko się "ogarnę" to zacznę kombinowac co z tym Krakowem zrobic:D:D
Aga, skoro już, jak widzę, zajmujesz się wróżbami, to potrzebowałbym jednej. To znaczy, w tym wypadku chodzi o prognozę pogody, ale w sumie to też wróżenie z fusów. Prawdopodobnie wkrótce znowu nawiedzę Twoje strony (nie do końca Twoje, w każdym razie północny wschód) i chciałbym wiedzieć, czy znowu będzie tam tak sakrrrrramencko zimno, jak ostatnim razem?:)
bedzie zimno,bardzo zimno do polowy lutego/w Polsce/..potem zima zmiekniei wiosna ruszy
oΠo
Ciekawy film

Cytat: SettediNove
bedzie zimno,bardzo zimno do polowy lutego/w Polsce/..potem zima zmiekniei wiosna ruszy

A mi w kartach jeszcze wyszlo ze po wiosnie bedzie lato, no nie koniec swiata tuz tuz:)
Dziwak, film ....Wiesz, ja znam tez filmy Serbskie, ktore pokazuja druga strone medalu!
A jak co, to jeszcze jest spiskowa teoria dziejow.....
Tak czy owak, staszne rzeczy:((
I jeszcze cos:)
ITALKA, dziekuje za kibicowanie na innym watku, ale juz jest po burzy. A po burzy powietrze ma byc czyste i swieze:)))
Agnieszka, sasiad jest super seksi:)))))
konca swiata nie bedzie ,bedzie TYLKO ZMIANA RZECZYWISTOSCI TAK WIELKA I POTEZNA..ze wielu nie przetrzyma....
Temat przeniesiony do archwium.
1171-1200 z 1265

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia