nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
931-960 z 1199
za ciężkie macie dziewczyny tematy na tą godzinę jak dla mnie i mój zryty beret..idę spać,poczytam jutro do jakich wniosków doszłyście.dobranoc wszystkim..
dom symbolizuje ciebie sama...jesli go nie ma,nie widzisz go tzn..wg mnie..wg mojej interpretacji nie akceptujesz swego ciala ,chcesz byc inna niz jestes,moze chcesz byc wysoka 176 blondynka z kreconymi wlosami,szczuple bioderka dlugi nogi bo jestes np. mala 153 czarnulka z krotkimi wlosami i krotkich nozkach i szerokich biodrach... nie wiem..nie wiem jak jestes :D
http://sennik.wieszjak.pl/symbolika-marzen-sennych/99022,Jak-interpretowac-sny-o-domu.html
oj Sette..Sette...inderptetacja wyczesnana...ale hmm nie dla ułatwienia dodam że dom to nie ja:) no kobietki jak tam wasza wyobraźnia???
..to napisz jutro, co Ci się fajnego śniło.. ja też idę w objęcia Morfeusza..
..miłych snów :)
dom to twe cialo czyli ty..jak sie nie widzisz..no bo domu nie widzisz..czyli siebie nie widzisz.. czyli nie akceptujesz swego ciala...:D
ok to ja idÄ™ poszukam tego domu...:)
Sette...błagam Cię..teraz przez pół nocy bede myśleć czy ja aby na pewno lubie siebie:):):):)

eee nie nie nie...ja uwielbiam siebie

dobrnoac...a jak ktos ma ochote postawic mi diagnoze to z mila checia jutro przeczytam:):)
ja tez nie akceptuje..za biala jestem to raz..za duza to dwa....cholernie mnie widac z daleka,dluga i chuda/cholera jasna!.. robie sie z tego opisu podobna do mego jamnika lece do lustra sprawdzic nos... czy tez mi sie juz wydluzyl!../Araby to doslownie zarcie zostawiaja i z 'Kebabu' WYSKAKUJA NA MOJA WIDOK CALA GRUPA ..TO MNIE WKURZA!
sennik wspolczesny z takimi urzadzeniami jak komputer czy komorka ,TV ,pralka http://www.astromagia.pl/view/page/id/1780 Jak zapamiętywać sny:
Paul Tholev, niemiecki psycholog, uważa, że każdy z nas może się nauczyć świadomie śnić, dzięki czemu nie zapominamy snów zaraz po przebudzeniu i łatwiej jest nam je zrozumieć. Oto kilka jego rad:

* Zacznij prowadzić dzienniczek snów.
* Pięć do dziesięciu razy dziennie zadawaj sobie pytanie: śnię czy nie śnię? Wyobrażaj sobie wtedy, że wszystko, co postrzegasz, łącznie ze swoim ciałem, jest jedynie senną fikcją. Skup się na tym, co w danej chwili odczuwasz.
* Jeśli Twoje sny zawierają elementy, które występują w realnym życiu, widząc je na jawie, zadawaj sobie pytanie: śnię czy nie śnię?
* Jeśli w Twoich snach pojawia się coś, co poza snem nie zdarza się nigdy lub zdarza się rzadko, np. latanie balonem, spróbuj sobie wyobrazić taką sytuację, cały czas powtarzając, że jest to sen.
* Zasypiając, nie staraj się siłą woli spowodować, aby sen był świadomy. Raczej stwierdź, że zachowasz świadomość podczas snu. Ten sposób jest szczególnie skuteczny, gdy obudziłaś/eś się zbyt wcześnie i czujesz, że zaraz ponownie zaśniesz.
* Zdecyduj się na zrobienie jakiejś prostej rzeczy we śnie. Jeśli na przykład przyśni Ci się Twój pokój, podlej stojące w nim kwiatki.
miewam sny ..jak kazdy..sni mi sie bliska mi ukochana osoba,ktora oddawna nie zyje..wiem ze ma tel.komoprk.prosze ja niejednokrotnie o numer bo wiem .ze musi isc cos zalatwic , a ja pragne byc z ta osoba w kontakcie i nie moge dostac nuemeru ,nie chce mi go podac.Te sny sa tak zywe..rozmowy zta osba sa tak realne..bo rozmawiamy o tym co sie dzieje obecnie w moim zyciu i ta osoba daje mi wskazowki jak rozwiazc palacy problem ale nie chce mi dac swego numeru..Mysle, ze gdybym obudzila sie to od razu bym dzwonila na ten numer...albo nadala toto lotka.Mysle, ze ten numer duzo by mi powiedzial..Chociaz moze cos w tym jest! Tak,juz wiem ,olsnilo mnie wlasnie!..Powinnam w domu w kraju poszperac i znalezc ten numer ..komorki.Zadzwonie na ten numer! moze osobiscie poznam osobe ktora ma ten numer poprosze o spotkanie moze to jest to !!Eureka!Powiem ,ze mi zalezy..moze to bedzie ktos mily..ktos kto na mnie czeka?...nie wiem,moze.
Mulino a ty co myslisz?..wiesz wczoraj to po tej karkowce poszlam spac,ale krotko spalam..do 6ej.Dzis migrena od 19ej..kurcze ale piekarnik sie zrobil..chyba bylo 35 stop.tak mysle skoro o 19.10 bylo 31 stop na termometrze miejskim/Winka bym sie napila bo zjadlam paste z gamberetti i vongole, peperoni, pomodori,olive../sama przyrzadzilam :D /.Moze by mi migrena przeszla?I na spanie dobrze robi..wlasnie czerwone!..pomijajac celulitis..maly mam/w dzinsach nic nie widac..:D/Ide polać!
No proszę, taki ciekawy temat się nasunął, a u mnie kolejna pracowita noc... ;) Najgorsze, że końca nie widać.
Bardzo dobrze że kościół uznaje wszystkie te zacofane zabobony za grzech gdyż są często niebezpieczne dla życia .Ku przestrodze:
http://www.nadzieja-glejak.pun.pl/viewtopic.php?id=386
Nie idzie nic poszukać w Google na temat tego psełdopsychologa Paul Tholev,
..zdaje sie, ze Infantylny vel Sittsam czyli' siedzacy sam'/buhahahaha/ to wyslannik sekty Radia Maryja..bredzi jak oni..ostanio bredzil niz gruszki niz pietruszki o mnie na hiszpanskim..ma chlop hopla na moim punkcie ..jak ci arabi..a moze sam jest jakims podpoznanskim pomiotkiem arabskim..licho wie..Z tego co widze admin juz poczyscil hiszpanski z 'infowsko infantylnych' wypocin i obelg na forum hiszpanskim..taaaaa radiomaryjowcy nie sa tu mile widziani..jak i oszolomy..taaaaaaaaa...:D
Jaki pan, taki kram. Jakoś wklejki z brukowców i pseudonaukowych źródeł nigdy nie są usuwane ;)
widam...poczytwałam to co napisaliście...widzę, że temat Wam odbił w zupełnie innym kierunku:):):)

Spoko...głodna jestem...Sette czy te Twoje opisy o jedzeniu były zaproszeniem?Czy tylko dla Mulino czy ja też mogę wpaść podjeść trochę pasty???Wino wezmę ze sobą, żeby nie było że przychodzę bez niczego:)
grunt zeby slady po wpisach takiego dziadostwa jak ty byly usuwane..buhahahaha..smierc internetowa dla trola to likwidowanie jego wpisow!
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakÄ… burzÄ™ mam:):)...
śpicie????
absolutnie tylko dla mnie!!! :P MOjej porcji karkówki nie oddam!! Ani mi się śni :P
Mulino...ale karkówka to z mojego grila:)...Sette zapraszała na paste...:)ej

do burzy mi pasuje:)
a to taka jestes, zapraszasz mnie na grila i karkowki dac nie chcesz? :P
...kurcze, wlasnie przyszlam..macie cos do szamania...musze troche przytyc, wygladam jak worek kosci,podobno alkohol to kalorie to tez nie wzgardze :D
Pisze siÄ™ ktoÅ› dzisiaj na nocne markowanie? ;)
ja chwile moge posiedzieć....:)był gril to teraz może jakieś disco party???? a może książkę poczytamy?;)
Mulino..Ty się na mnie nie gniewaj ja tą karkóweczką częstuje z dobrego serca...:)porację dla Ciebie odłożyłam
Dzisiaj, jak rozumiem, nie markujesz, tylko siedzisz czysto towarzysko. :D
dziś tak..wyłącznie towarzysko...pierwszy tydzień pracy za mną...padam na twarz i nie wiem zamiast iść spać to szukam niewiadomo czego:)
Temat przeniesiony do archwium.
931-960 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia