nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
991-1020 z 1199
e i tak macie pały za nieobecność:)...Ci co są hmmm... jaka dziś pogoda?:)
ja równiez obecna:) pozdrawiam
U mnie cały dzień był wietrzny i jakiś taki przymulony. Wszyscy byli senni i ziewający. :) A jak było u Ciebie? :)
oooo jest i o.n.a....:)
u mnie ciepło ale pochmurno:)
ok..kobitki idę spać mam na 8 to pracy i nie wiem jak wstane:)
pozdrawiam
ja tez juz ide lulu dobranoc:*
wybiła nasza godzina a tu pusto...:)
Kolejne nocne-markowanie. Najgorzej, że rano trzeba wstać... :)
Buona notte. :)
gdzie się wszyscy podziali???:)
no nie mowcie ze spicie juz...:P
nooo..prawie wbijam sie moja slodka rozowa mini koszulke Marks&Spencer do spania..
...czy ktoś wybierze się (z Andrzejem Bachleda: Nie będę)tam gdzie rodzą się sny?...chyba już tam wszyscy są, bo dawno tu nikt nie zaglądał..

"Zmienię struny w mojej gitarze,
Zagram stare kawałki w nocnym barze,
Sprzedam za parę groszy moje łzy.
Naprawię koło w mojej przyczepie,
Silnik w starym samochodzie,
Zabiorę Cię tam gdzie rodzą się sny.
Bo ja kocham Ciebie!
Ja Ciebie kocham...
Laj da da da daj..."
:)
noooo..ja jestem obzeram sie owocami i delicjami..aaaa.. jeszcze mam grisini..musze szybko do jutra ze 2 kg przytyc ..bo mam fajne spodnie/cala szafe/, a z dupy mi spadaja :D..zejdzie mi sie tym obżarstwem do 3 ciej..jutro wolne, swieto, to sobie odespię..kurcze czekolada mi sie skonczyla!..pojde jutro poobzerac sasiadow, oni maja fure slodyczy w domu..musze zwiekszyc wzrost serotoniny :D Mulino, a ty jutro to co?..relax?
dziewczyny dosypujcie swoim ropuchom do zarcia zielona natke pietruszki! to afrodyzjak! zwieksza ochote facetom na igraszki..ale nie gwarantuje czy akurat z wami..sorki, tak mi sie wypsło :D
:-D
no właśnie, zawsze istnieje takie ryzyko
dobry wieczor nocne mareczki:) jest ktos?? moze rozkrecimy jakis temacik?:P:P
ojjjj chyba wszyscy śpią...:(
nie wszyscy ..nie wszyscy :D..ja jeszcze nie..ale niewiele mi brakuje i zaryje nosem w klawiature :D
ehehehe ja jeszcze jakos sie trzymam ale tez juz niedlugo.... i do łóżka trzeba zmykac:)
hmmm...licze ,ze Mulino jak wczesnie rano wstanie cos skrobnie ..a pobudke!:D
aha... ja teraz to wstaje przynajmniej po 10. a teraz juz ide spac i zycze wszystkim dobranoc i slodkich snow:*
Pozdrawiam wszystkich nocnych marków i tych, którym dany jest spokojny sen... :)
nocne marki tutaj zbiórka-prosze sie meldowac:P:P:P
..jestem, ale już mnie 'wyganiają' do spania.. co za życie!
..miłego markowania życzę.. :)
dzięki...ale tak samej to mi nudno...:(
słoneczko where are you:)??:P:P:P
tu jestem hehe;)
:):):*
dobranoc wszystkim czas uciekac do łóżka, a tak poza tym to ciekawe gdzie sie podziewa Sette...:):):) bye bye:)
ehhhhhh odechcialo mi sie spac... ale wiem ze musze.... hehhee chyba ze bede gadac sama do siebie;p
Temat przeniesiony do archwium.
991-1020 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia