nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
961-990 z 1199
Wczoraj był koncert - Dżem i Kult. Ale niestety nie poszłam, bo zbyłam zbyt zmęczona. Nawet nie siedziałam długo w nocy, po prostu poszłam spać. Żałuję, tak bardzo chciałam pójść, ale po prostu nie czułam się na siłach...
ja byłam ostatnio Myslovitz:) jak było???sssssssssssseper
Aaa, proszę Ciebie, u mnie też ostatnio grali i nawet zdarzyło mi się być. :D
I w pierwszym rzędzie stać. ;] I na Peggy Brown skakać. :D
ja na "chłopcy"..też nieźle wariowałam...i też okupowałam pierwsze rzedy, jeśli mozna było nazwać to rzędami....
wykąpałam się i nie chce mi się już spać....no to ładnie:(
..Dobryj wieczier! ..dzisiaj jestem nastawiona na 'ruskij'..
...wiecie co? ..pójście do diabła jest trudniejsze, niż się to wydaje..--to jest cytat z Orwella, 'Wiwat aspidistra'.. a to z 'Inny świat' Herling-Grudziński: samotność jest w życiu człowieka stanem graniczącym z absolutnym spokojem wewnętrznym, z odzyskaniem indywidualnoći ..
...Jesuuu, ale mam śmietnik w głowie!.. idę spać.. dobranoc! :)
Dobranoc :)

Nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie będę mieć czas na czytanie książek. Tak po prostu, położyć się z książką pod kocykiem i zapomnieć o całym świecie... :)

Agnieszka, to wbijaj na imprezę! ;)
zdrastwujcie:)..oh yamadawa...:)..śpij dobrze
Laura Jane..no i wreście coś się dzieje...mam nadzieje, że impreza do rana?:)..oj tak ja już zapomniałam jak się czyta książki:)...ostatnio ślęczę tylko na artykułam do pracy...ale bronię się 23 a potem wieczory bedą moje...:)
no masz szczescie, bo inaczej bysmy porozmawialy :P poprosze zatem porcje karkowki, 2 bułki, musztarde, ketchup i kompot z wiśni. dziekuje.
Sette a Ty gdzie sie włóczysz po nocy???
23 czerwca? No to trzymam kciuki! :)
To będzie praca magisterska? Można wiedzieć co studiujesz czy dostanę w ucho za wścibstwo? :> Chociaż, jak impreza, to przy drinku można poplotkować... :D
nie spoko...nie będę bić:)...studiuje biotechnologię z genetyką w ochronie środowiska ...ale prace pisze zupełnie z innej dziedziny (błagam nie pytaj dlaczego bo nie znam zbyt logicznego wytłumaczenia:)...chyba pijana byłam jak wybierałam temat pracy:):) ) obecnie zajmuje się jakością wód i tego dotyczy moja praca ...
Nieźle :D Nie wiem, na ile to się łączy z tematyką Twoich studiów, a na ile od niej odbiega, ale jednak wydaje mi się, że pisząc taką pracę masz fajną różnorodność, bo poszerzasz swoją dotychczasową wiedzę, wzbogacasz o coś nowego. :) A to, choć zapewne nieco trudniejsze, jest mimo wszystko rozwijające. :)
A jakość wód... fajnie się znać na czymś takim. :)

To gdzie się na tą imprezę wybieramy? Może by tak przejechać się do Włoch? ;)
kiedyś temat mojej pracy wydawał mi się tak bardzo mój, że długo się nie zastanawiałam...potem przyszła inżynieria genetyczna i okazało się, że to co mnie kręciło teraz już mnie nudzi no ale co się nauczyłam fakt to moje:)...hmmm...ja bym potańczyła na plaży przy jakiejś ciekawej muzyce ..koniecznie na boso:)
koniecznie z dobrym drinkiem w ręku:)
No, to by było fajne. Marzenia piękna rzecz. ;)
Taka ciepła noc na plaży, ludzie, morze, rozmowy, muzyka... :)

Niestety muszę uciekać i bynajmniej nie na plażę. ;) Za to Tobie życzę dobrej nocy, wyśpij się porządnie, skoro masz taką możliwość. :) Pozdrawiam, pa pa :)
w takim razie widzimy się jutro na plaży:) a dziś dobranoc i śpij dobrze:)
Witam :) Kto oprócz mnie jeszcze nie śpi? :)
Co za śpiochy... :)
Albo wszyscy śpią, albo się uczą, albo imprezują... ;)
I nie ma z kim pogadać :D
troche podmęczona /upalnym dniem chyba 40 stop bylo!/ ale jestem..:D
Witam :) Choć jedna duszyczka się ulitowała... :D
Upał, ale Ci fajnie :) U mnie deszczowo...
ja też nie śpię:D CIAO:D
a ja juz na nogach hehehe !!! Wstawac leniee!!!
Kto rano wstaje temtu itd..
A upal straszny to fakt ;) Ja od 3 dni spie tu przy wlaczonej klimatyzacji, bo inaczej chyba bym zeszla.
No to czesc pracy przodownicy i przodownice!
Jaka dziś piękna noc :) Szkoda, że znowu naukowa, bo impreza na plaży aż się prosi. ;P
no to lista obecności kochani:
Oczywiście obecna, jak zawsze ostatnimi czasy... ;)
też się kłaniam:)...no to wyciągać karteczki mamy mały sprawdzianik...:)
Hehe, dla tych, którzy nie odpowiadają, jak profesoressa Agnes odczytuje listę obecności będą trudniejsze pytania. ;P
Temat przeniesiony do archwium.
961-990 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia