nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
511-540 z 1199
Dobra Kasieńko, idę chyba spać trochę te porządki mnie dzisiaj zmeczyły. Miłej nocki Ci życzę i kolorowych snów. Buziaki
A co to nikogo dzisiaj nie ma???
ja jestem
Witam i zmykam bo mnie nerwy biorą na niektóre osoby,z forum. Może przed pólnocą zlecą się tu nocne marki,jak czarownice ,ale była by impra.Jak co to dajcie znać to się dorzucę .
No witam Szanowną Panią, jak tam niedzielny dzionek upłynął?
mcera wybacz ale cos zaszwankowal mi komp i sie rozlaczylam...
a tata co sie nie odzywa?
Wiesz Kasiu, dzisiaj miałam chwilkę aby posiedzieć na forum i jestem przerażona tym co widzę. Tyle złości i nienawiści, nie wiem z czego to sie bierze.
a co dokladnie widzialas?patrzalas na cz.13?grozili mi nawet
Chyba sobie nie pogadam dzisiaj bo właśnie wrócił mój brat i musze mu zwolnic kompa. Kasiu mam dwa pytanka; 1. czy jutro w ciągu dnia będziesz na forum i 2. czy byłabys tak miła i spróbowała jutro przetłumaczyc mi kawałek tej instrukcji dotyczący strojenia (na forum nikt sie dzisiaj nie zgłosił, ale generalnie mało było ludzi).
Tak widziałam cz13, teraz kilka minut temu ktoś znowu naskoczył na osobe która tłumaczyła. Nic z tego nie rozumiem.
powinnam byc .o 12 musze wyjsc.
instrukcja?ok pomoge.... prosilas o pomoc na forum?
Prosiłam ale tak jak mówię było mało osób - mam nadzieję, że to było powodem. Dobra buziaczki i jutro jestem po 9 na przerwie na caffe. Dzieki za pomoc. Buziaczki i dobranoc.
jezeli podalas tekst to go znajde i potlumacze troche
dobranoc i do jutro
ps.pozdrowienia dla brata
ok .juz znalazlam ale tekstu nie ma...przeslij go jutro
Melduje się posłusznie.
i ja jestem....mialam sasiadow na kolacji....nie podalas instrukcji?

tato misia gdzie jestes?
jestem po bajce.
a tu na podwórzu cichosza
buras po spacerze
ja po woli
idę spać
ok jestem
prowokacje nie pomagają to może sposobem-chodźcie upiklem ciasto!!!
czesc Kasiu jak po kolacji z sasiadami ?
Spędziłas ten czas przyjemnie czy to była jazda obowiązkowa
Ja też ponownie witam, cosik mi dzisiaj komp nie chce ze mną współpracować. Niedobry!!! Tata misia a jakim ciastem nas uraczysz? Kasiu wysłałam mailem tą .... instrukcję.
Babka (bez podtekstów bo piaskowa)
A kto by śmial pomyśleć coś innego....????? Oczywiśie, że piaskowa
czesc wszystkim tez siem melduje..chociaz chumorek dzisiaj bardzo giu :((
tato to byla niespodziewana wizyta....tak dobrze nam sie rozmawialo,ze zaproponowalam by zostali na kolacji...
dziekuje.wlasnie przeczytalam.postaram sie cos wykasowac to moze da rade dojsc cosik....

Mcera.instrukcja doszla.postaram sie na jutro ja opracowac.jest tam troche do myslenia i poszperania w slownikach
Temat przeniesiony do archwium.
511-540 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia