Nocne marki-tutaj zbiorka cz.2.

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 439
...no masz!!!.....głodnemu chleb na myśli...:))))
:)
i tutaj stane po stronie a4blanche:-) przy wnuczce i Amiku to moze sie Dziadzio krepuje troche,a jak juz sie ich pozbedzie to wolna reka:-) a nawet rece ...oczywiscie do trzymania tych lasek:-)
...podpadłam dziś koledze...chciał, żeby mu coś (naukowego)wytłumaczyć...ja bardzo chętnie to robię, ale pytam go:
-- po co ci to?
--bo muszę to wiedzieć, żeby...
--musisz, czy chcesz ?
--a co za różnica??
--zasadnicza, bo "muszę", to: o cholera! ...znowu coś muszę...nie lubię być zmuszaną...no dobra! wiem, że muszę, ale zrobię to później...nie teraz...może kiedyś...a "chcę" - to zdecydowanie chcę... już teraz...ciekawi mnie to...i bez tego "ani rusz" dalej...
--ale ty jesteś upierd..wa!!!

...wytłumaczyłam mu to co "musiał" wiedzieć...ale podpadłam...przyznaję, że czasem jestem upier...wa, ale dla mnie słowa są bardzo ważne...mają energię, moc sprawczą...chyba każdemu z nas się zdarzyło doświadczyć 'na sobie' siłę słowa...choćby na ten przykład, gdy ktoś mówi: ti voglio bene..to ...no...nie będę pisać co się wtedy dzieje...czasem świat się 'wali' i te parę słów może zmianić całe życie...a to były tylko słowa...:)))

...'wzięło' mnie na filozofowanie...przeważnie o tej porze mnie tak 'chwyta'...:)))
:)
a " nie chciec" to znacznie gorzej niz "nie moc" :-)
,,aj!!...to zeszliśmy już z dziadzia!!...pewnie niejeden pryszczek wyrósł mu na języku!!!....no,dobra!!niech wam będzie!!...ale teraz bardziej na poważnie!!...o czym by tu pisać???hmmmm!!!...a..może mógłby ktoś coś ...napisac...o swojej babci???....hihihihi!!!...:)))
...to może Ty napisz coś ...o swoich babeczkach :)))

...brunetki, blondynki...ja wszystkie was dziewczynki... co dalej??? aha!... choć przyznam się.....no śmiało! przyznaj się!!!
:)
.....gdy byłem mały!!....bawiłem się w babeczki!!!....ale z piasku!!!...:)))
...a nie zastanawiałaś sie czasami,...czy nie wziąśc udziału w teleturnieju''jaka to melodia"???...:)
...gdzieś to już pisałam, że cały czas mi coś w głowie gra...i nie wiem jak to wyłączyć... :)))

...nie "wykręcaj się" babeczkami z piasku...:)))
:)
...i żeby skończyć to śpiewanie, to jeszcze dośpiewam moje 'motto' życiowe:

I tylko taką mnie ścieżką poprowadź,
gdzie śmieją się śmiechy w ciemności
i gdzie muzyka gra, muzyka gra.
...nie daj mi, Boże, broń Boże, skosztować
tak zwanej życiowej mądrości,
dopóki życie trwa, dopóki życie trwa.


...takim ścieżkami staram się iść...:)))
:)
Cytat: yamadawa
...gdzieś to już pisałam, że cały czas mi coś w głowie gra...i nie wiem jak to wyłączyć... :)))

...nie "wykręcaj się" babeczkami z piasku...:)))
:)
.....wciśnij!!..."stop"..bądź "over"!!!....jak nie pomoże to!!!....zawsze możesz zadzwonić...do mnie!!....a babeczki z piasku!!...albo się robi...albo lepi....można stawiac!!....ale nie wykrecac!!!...:)))
Cytat: yamadawa
...i żeby skończyć to śpiewanie, to jeszcze dośpiewam moje 'motto' życiowe:

I tylko taką mnie ścieżką poprowadź,
gdzie śmieją się śmiechy w ciemności
i gdzie muzyka gra, muzyka gra.
...nie daj mi, Boże, broń Boże, skosztować
tak zwanej życiowej mądrości,
dopóki życie trwa, dopóki życie trwa.


...takim ścieżkami staram się iść...:)))
:)
....tak staram się analizować!!!scieżke !!....skoro nie chcesz poznac życiowej mądrości??...to co tak naprawdę poznasz???..smiechy w ciemności???...to tylko!!..usłyszysz!!!muzykę!!też usłyszysz!!!..zycie będzie trwało!!...a ty z tego zycia!!...nic nie zobaczysz!!!...)))
...babeczki ...albo się robi...albo lepi....można stawiac!!....ale nie wykrecac!!!...:)))

...a "wkręcać" można??? :)))

..zycie będzie trwało!!...a ty z tego zycia!!...nic nie zobaczysz!!!...)))

...to teraz nie muzyka...teraz poezja:

Kochać i tracić, pragnąc i żałować,
Padać boleśnie i znów się podnosić,
Krzyczeć tęsknocie "precz!" i błagać "prowadź!"
Oto jest życie: nic, a jakże dosyć...
Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Ślady na piasku... i kręgi na wodzie...


...ślady na piasku...i kręgi na wodzie...
;)
OJP
Cytat: marsh
OJP

...marsh...poczytuję to sobie jako komplement :)))...może cytuję poezję...ale slangiem też umiem gadać :))) pozdrawiam
:)
...siedzę, wkuwam wiedzę, bo egzaminy...patrzę kątem oka, a tu mi coś szarego lata koło głowy...matko święta!!!...szare komórki mi z mózgu uciekają... a to były zwykłe mole :)))

...co tu tak pusto??? :)))
:)
Cytat: yamadawa
...a to były zwykłe mole :)))

Jesteś pewna? A może to jednak męty w ciele szklistym?
Cytat: yamadawa
...siedzę, wkuwam wiedzę, bo egzaminy...patrzę kątem oka, a tu mi coś szarego lata koło głowy...matko święta!!!...szare komórki mi z mózgu uciekają... a to były zwykłe mole :)))

...co tu tak pusto??? :)))
:)

to na pewno byly mole......ksiazkowe:-))))
...to były dwa mole...jednego 'klapnełam', drugi mi uciekł...jeśli to był książkowy, to pól biedy, niech zeżre trochę tych książek...a jeśli prawdziwy...to pewnie teraz wpiernicza dziadkowe garnitury :)))
:)
I bedzie garniturkowy azurek, ostatnio bardzo na czasie. Wszystko, co dziurawe, przybrudzone i wyswiechtane jest nie tylko modne, ale i drogie. A tu prosze, ostatni krzyk mody i za darmo.
Ale ksiazek szkoda.......
... nocne marki…już pora...

…idę przez piękny, mroczny bukowy las…pachnie…ognisko płonie na polanie…siedzę w jego blasku i czuję się bezpieczna ...w ciepłych... mocnych... męskich ramionach…i....

…i zadzwonił budzik :…(

"…gdzie jest ten chłopak z płową czupryną,
który całował mnie pod buczyną…"


...idę spać...może się dowiem, co było dalej... po tym ...i... :)))
:)
...z 1000 i jednej nocy...mój nocny spacer z Amikiem...

...mój mądry piesek…siedzi cierpliwie mi na kolanach i wkuwa ze mną wiedzę…kiedy uzna, że już dość, zeskakuje i…przynosi w zębach mojego buta ...już pora…zabieraj du.ę w kupę…idzemy...smycz...bierze mnie na smycz i prowadzi...a ja mogę teraz przestać myśleć...otrzepuję się z całego dnia, tak jak on po kąpieli...powoli układa mi się w głowie co ważne...co mniej...i gdyby nie on, łaziłabym do rana...on decyduje, kiedy dość...siada i ani kroku dalej...i prowadzi mnie z powrotem do domu...
...o!...właśnie przyniósł w zębach buta…no dobra!!!...juz idę, idę..:)))
:)


Uwazaj na siebie bo juz pozno....
…z 1000 i jednej nocy..moja podróż do nieba

…ciche mruczenie Jumbo Jeta…wreszcie mogę zamknąć oczy…'opada' zmęczenie, stres…śpię..
…jestesmy na miejscu - jakaś biała postać budzi mnie... pomaga mi pozbierać się…wysiadamy…jak w aquaparku zjeżdżamy w przestrzeń…jest pięknie…nagle mój towarzysz znika, ja spadam…ląduję przed piękną złotą bramą…taką, jaką otwierają przed Putinem ma Kremlu…jest zamknęta…wiem, że za nią zaczyna się niebo.. przed nią długa ława, a na miej mnóstwo wielkich migających ekranów…
- o! znowu się widzimy!!!...zza ławy wychodzi mój dobry znajomy i wita się ze mną serdecznie…
- dawno cię nie widziałem… trzy wieki temu przyszłaś tu prosto ze stosu…a ostatnio prosto z polowania...ale teraz widzę, że jesteś w dobrej kondycji…to po tu przyszłaś???...
- bo chcę się dostać na chwilę do nieba…przypomnieć sobie..tak tam jest pięknie…
- o nie!... ty nie potrafisz być w niebie…byłaś już kilka razy, ciągle uciekasz…i wracasz jak bumerang..
- no zlituj się, wpuść mnie choć na chwilkę…bo...zapomniałam... co to jest rozkosz..

…patrzy na mnie z politowaniem…
- no dobrze…zobaczę, co my to mamy…
I klika…na ekranach przelatują obrazy z mojego życia…oh! nie!!!…nie chcę tego oglądać…on dalej klika, coś tam mruczy…
- nic ważnego nie widzę… nie przeżyłaś zbyt wiele…nie ma tu nic specjalnego…mało zasług…nie widzę bólu, ani cierpienia…ale wszystko przed tobą…musisz jeszcze popracować...
…zagaduję, trajluję, przekonuję, proszę...
- co ja mam z tobą zrobić??? - wpada w zadumę…myśli, myśli..
- to może zrobimy tak… - bierze do ręki wielki kamerton i…

… BIM!!!...zapiąć pasy… ziemia!!!...chaos…ludzie biegają..jak w mrowisku…zaraz mnie ktoś zdepcze.. zdezorientowana, rozglądam się…szukam…gdzie jest ten, z którym miałam być w niebie …nie ma go...…no tak… jestem w "realu"… :)))

...mój przeszczęśliwy piesek, że wróciłam...siedzi tu z butem w zębach..madber, uważam, Amik jest czujny i w razie czego...bierzemy "nogi za pas.." :)))
:)
edytowany przez yamadawa: 12 lut 2014
Witam:)
Czy to już pora na nocne marki? Chciałam się spytać czy muszę się przedstawiać czy mogę dyskretnie wtopic się w tłum?
Cytat: Arizona_R
Witam:)
Czy to już pora na nocne marki? Chciałam się spytać czy muszę się przedstawiać czy mogę dyskretnie wtopic się w tłum?

...tu zawsze jest pora :)))...wchodź!!!...nawet z hukiem....bo jak widzisz, tłumu tu nie ma... do tej pory, to tylko ja tu 'robię' za Szeherezadę :)))
:)
edytowany przez yamadawa: 13 lut 2014
Widzę własnie, że cicho tu jakoś...a wydawało by się, że o tej porze powinno tu tętnić życiem:)
....tu cichosza tam cicho!!!....kurcze!!!....ale na mnie wpływ ma ...yamadawa???...zacząłem tak jak ona!!!....fragmentami piosenek!!!
rium bi rum,rium bu rum
...a wiesz???...ze jeżeli chodzi o ten rum!!!...to osobiście nawet lubię!!!
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 439