nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
661-690 z 1199
No i chyba masz rację.
tato a z tymi puzzlami o co chodzi?bo ja troszke nie kontaktuje....
nowe klocki tzn zawsze cos nowego do nauki....nie ma konca?
To ja chyba podziękuję, hahaha
mcera spoko!jakos sie zorganizujesz....a Fausto tez bedzie w Polsce?
Tak przylatuje 24.12 a po świętach razem do Italii. Tak jak Ci pisałam w mailu mam z jego strony ogromne wsparcie.
powiedz mu zeby przyjechal do ciebie bez walizek.....
Tak tez właśnie robimy - jak był ostatnim razem w listopadzie to zabrał całą dużą walizke z moimi rzeczami a teraz wróci z tą walizką (pustą oczywiście ) i z jakąś tam dużą torbą. Dobrze będzie poza tym zawsze ciuchy można wysłać pocztą.
MIŚ USZATEK

Na dobranoc, dobry wieczór
Miś pluszowy Śpieewa Wam
Mówią o mnie Miś Uszatek
Bo klapnięte uszko mam
Jestem sobie mały miś, gruby miś
Znam się z dziećmi nie od dziś
Jestem sobie mały miś, śmieszny miś
Znam się z dziećmi nie od dziś
hej..jest tam ktos jeszcze czy juz wszyscy poszli spac? wlasnie dotarlam po pozegnaniu..qrccze coraz wiecej osob zibera sie i ucieka z firmy a ja taka wiecznie niezdecydowana :((
widzisz jaka organizacja....bravi.
przyjezdzaj to w koncu ta obiecana kawe postawisz!
jasne , że o naukę , no i niestety oczywiście zarazem,
Czuj się zaproszona!!!!!!!!!!!!! Może nawet jakieś ciacho upiekę... ale to juz zalezy od Twojego zachowania w najbliższym czasie. Pozyjemy zobaczymy.
cat ty tez jak nalogowa.....weszlas do domku i szybko do komputera.....tak trzymaj
jestesmy
nie wiem czy nie opowiadałem??!!
ale ja inteligentna-zrozumialam o co chodzilo.wow!!!
Cześć cattibor. No jutro ja mam pożegnanie - swoje - żeby była jasność. A dzisiaj to już padam na pyszczek no i chyba powoli się będę zbierała palulu. A i rzecz najważniejsza - nie wiem jak to przeżyjecie (hahaha) ale jutro nie zawitam na forum - siła wyższa.
co miś uszatek zjada: pora na dobranoc
nic mi niewiadomo o zadnym dowcipie!!chyba ze chodzi o warzywko?
mcera nie rob nam tego!
ha
Dobra nie daję rady, idę spać a Wam życze miłego plotkowania. A i jeszcze jedno - jest tu taka osoba co wisi mi od dłuższego czasu maila, a ja czekam i czekam i czekam...
zawsze z warzywkiem ma cos wspolnego
Pa pa pa i całusów 1002 - tak po dziecinnemu. A teraz to poważnie Dobranoc wszystkim.
a kto to taki?mow szybko to my z ta osoba pogadamy tak na powaznie!
Taka jedna, nazywa się chyba kasia i coś słyszałam, że mieszka w Mediolanie - ale nie jestem pewna.!!! DOOOOOObraNNNNOC
no z tym uzaleznieniem ...to chyba prawda...moj wloski ulubieniec ostatnio mi przygadal ze cos ze mna nie tak bo zamiast nos z domu wystawic to wiecznie ten komputer i komputer...no i to chyba bedzie ostatni gwodz do trumy....

Mcera to zycze ci udanego pozegnania..to dzisiejsze bylo calkiem fajne..osoby ktore sie zegnaly byly zadowolone ze tyle osob przyszlo..
ja przyznam ze chyba tez kasi zbyt dlugo towarzystwa nie dotrzymam...bo grzane winko troche zamacilo w rozumku....
jazzman,tatolocie,tato misia........zycze tobie ekspresowego kursu i szybkiego powrotu do misiakow....ucz sie pilnie a jak wrocisz to zostaniesz przepytany....
widze ,ze wisze maile prawie wszystkim ,jutro zbiore moje sily i cos wymysle.....
dobranoc wszystkim.....Maradona sie skonczyl no i na mnie tez juz czas
pa
Ja też już powoli wypadam z gry, bo jutro muszę myjechac nad ranem, 400km po polskich drogach,już mi sie nie chce. Kasiu jak masz ochotę na panią Krall to daj jakiś znak to po powrocie ci zempetrójkuję. Dobrej nocy.
grzane winko-mniam.....a teraz poloz sie grzecznie do lozeczka i do uslyszenia jutro......
milych snow cat
Temat przeniesiony do archwium.
661-690 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia