nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
571-600 z 1199
u dzieci podejmuje się próby leczenia zachowawczego: specjalne wkładki, ćwiczenia, walka z wszechobecną dziś nadwagą itd. u dorosłych należy się spodziewać szybszych zmian degeneracyjnych stawów i zniekształceń czemu często warto zaradzić interwencją chirurgiczną
Czy ma wpływ na postawę...tak w zależności od nasilenia, przede wszystkim na stawy kolanowe, natomiast tego kręgosłupa w tym wypadku bym nie demonizował, choć czyta się o takim wpływie
faktycznie protokol nie pozwala na pewne wypowiedzi, wiec jezeli moge wykorzystac twoja znajomosc tematu,podrzucilabym tobie jutro pare pytan mailem....
a teraz chyba juz na nas czas...niedzwiedz juz placze,ze musi zawsze sam spac...
dobranoc TATO .jutro odpisze
Dobranoc
no wlasnie moj niedzwiadek ma pewne problemy i bede musiala sila zaciagnac do lekarza...juz widze te jego"nie mam czasu".bedzie walka...
Ale jak miło przegrywa się tę walkę. raz jeszcze dobranoc
Mam prośbę jeśli ktoś to czyta to umie włoski potrzebuje przetlumaczyć 1 chamskie zdanie (jedno) - szybko niedługo - jak ktoś nie śpi i ma 3 min proszę o kontakt gg - 52[tel]Tomek
Jestem na niewidocznym potrzebuje 1 zdanie najlepiej teraz o 1 w nocy z włoskiego (podobno to włoski) na anglik albo polski.... Help ...... THNX
Witam was z rana .Kurcze myśle że nikogo nie obraziłam tymi czarownicami?Jak co to przepraszam.
milego wieczoru wszystkim......
wzajemnie milego wieczoru.zagladne pozniej na pogaduchy;)
TATO jestes gdzies w poblizu?
TATA spi...szkoda,bo zebralo mi sie na gadanie!!!
dobranoc wszystkim
chyba jako pierwsza melduje sie w klubie nocnych markow :-)
a tu nikogo nie ma....buuuu
ja jestem!!!
a wy?
ja też jestem..
no to fajnie! Zaczynami plotki-ploteczki? Jak wam minal dzien?
jak minal?zakuwalam nad ksiazkami....jestem wykonczona jak mops...wlasnie szykuje sobie herbatke ziolowa i do lozka....

a wy?
kasia!Czytam wlasnie, ze lubisz teatr i kino i koncerty. Dziewczyny miesiac temu bylam na sztuce w Krakowie pod tytulem: wieczor kawalerski. Mowie wam, ludzie smiali sie do rozpuku. A ja widzialam w tym duzo prawdy :-) Generalnie polecam!
szopcia a skad czerpiesz o mnie wiadomosci?hahaha
mowisz ze jestes z Monzy....piekna sprawa....zwlaszcza latem czesto tam jestesmy...wiesz,takie wieczorne spacery zakochanych haha......a te lody na placu mniam mniam
BuonaSera a tutti!!!
ale mnie tu dawno nie bylo! witam Was wszystkich!!!! ;)
ach, mnie dosc nieciekawie:-) Na przegladaniu ofert o prace w dziale zakupow, kontroli jakosci i takich tam..Na wyslaniu kilku cv. Na pisaniu malego opowiadanka i przede wszystkim na malej refleksji. Uprzedzalam, ze nic ciekawego. Kasia, przygotowujesz sie do egzaminu? Tutaj w Mediolanie?
wiadomosci czerpie z poprzednich wpisow :-) Swoja droga okropnie mnie denerwuje to przewijanie wiadomosci. Ilekroc wciskam wyslij, potem sie gubie...no i musze na sam dol strony...Nie ma to jak maruda;-)
buonasera BIONDA! A ty skad klikasz?
bionda ile to juz casu?gdzie sie podziewalas?
ciao Szopcia!
a klikam sobie jeszcze z Polski (Ostrów Wlkp.)... niektórzy tutaj jush wiedza, ze niebawem bede w Italii mieszkac....
a Ty? PL czy IT?
Pozdrowionka i buziale myziale ;)
ahh Kasiu.. chorowałam jeszcze troszke i "ukałam sie" bardzo, same kolokwia.... ale poszlo ok! najwazniejsze! teraz tylko ciepla herbatka.....wyrko i ZZZZ.z.z.z ale jeszcze troszke tu posiedze sobie.. a co!
a ja na dobre zakonczenie dnia zarzucilam sobie wloskie radyjko:) pozdrawiam wszystkie kobietki i tam chyba jeden pan sie udziela:)
pewka Bionda....posiedzimy sobie razem ...a co!!!
chorujesz cos ostatnio!!a mi juz z nosa leci a jutro to mnie rozlozy na czesci....
kto wie czy TATA dzis sie pokaze?
Temat przeniesiony do archwium.
571-600 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia