nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 1199
tato misia ide na twoj watek poszperac....choc ze mna bo tu juz nikogo nie ma...
przepraszam za wczoraj ale niestety musialam wyjsc niemniej jednak przesylam linka na dzis wieczor tym razem o wloszech... milego dnia i do zobaczenia wieczorem marusie:)

http://uncyclopedia.org/wiki/Italy
jest tam kto?
cucciola tylko sie czasem nie denerwuj i nie sluchaj glupot tych biednych osobek,ktore mysla,ze znaja caly swiat i moga sobie pozwolic na tego typu "rady"dla nas-naiwnych....guzik prawda
wszyscy udają ,że śpią ...???!!!
ja nie spie!!to raczej zadna nowosc...
ale i ty nie zartujesz
To ja też już sobie pójdę co będę tu tak sam siedział Dobranoc
tato gdzie idziesz?no przeciez jestem...uaaaaa
o cześć kasiu widzę , że były tu jakieś niegodne uwagi ...??
znaczy nieco wcześniej
tak...chodzi o stronke "zwiazki polsko-wloskie".nie miesci sie w glowie jakie glupoty moga wypisywac niektore osoby
jak wpisałas - nie generalizować
Jak podobał ci się monolog Gajosa
maja po 16 lat i czuja sie jakby caly swiat znaly...
sa tez i w moim wieku..no moze 1 rok mlodsze ode mnie...ale ja mam calkie inne podejscie do pewnych spraw...mam szczescie
podobal to malo powiedziane....wiesz,jak dlugo takich rzeczy nie ma sie okazji slyszec,to az je zjadasz sluchem(cos w tym rodzaju)
Witam wszystkie nocne marki.Któregoś dnia obiecałam że się dołączę,a wyszło inaczej.Musiałabym tu wkrecić syna bo niestety ,on raczej te godziny opanował.A dziś jescze go nie ma wiec sie odzywam.i pozdrawiam .Teraz musze poczytać wpisy i dopiero moge cos dodać.No proszę już sie nasiedziałam ,że aż mnie 4 litery bolą.
witaj Bon!
prawda,czekalam na ciebie tamtego wieczoru....
lepiej pozno niz wcale...
przepraszam, ale krótka konsultacja jeszcze chwilkę
czytalam o tych myszkach w przedszkolu....
lepiej,ze ich tam jednak nie bylo hahaha
Hej chcialm trochę z wami pobyć ale już muszę zmiatać ,bo już mlody sapie że chce usiąść do kompa.A to ten co udawał mysz.papa
pozdrowienia dla myszki.
bon nie ma dzis ruchu wiec i ja tez sie pozegnam.

ps.myszko pozwol mamusi czasem pobuszowac na komputerze to chociaz sobie z nami pogawedzi...
dobranoc
tata misia tez juz spi?oj nie ladnie...tak bez pozegnania...
Kasiu śpisz już
czekam na Mikołaja
a jednak jestes
kurcze ,do mnie nie przyjdzie bo kozakow nie wyczyscilam....
jestem jestem taka mała konsultacja w międzyczasie
konsultacja na jaki temat?
Tak to dziwne jak na tą porę - ale moja nieletnia pacjentka próbuje odzyskać od niemieckiego min. zdrowia pieniązki które zainwestowała w leczenie tutaj.
no i musiałem jej uzasadniać poszczególne procedury no ale nieważne już po
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia