Napsuje Ci krwi, durny adminie!!

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
1051-1080 z 1265
Yamadawa, chcalabym ci cos fajnego napisac, ale jak sie zabieram za pisanie to mi tylko glupoty wychodza;)
Ale jedno wiem, ty to juz za duza jestes zeby pedagogow sluchac:))
mam dzis troche wiecej czasu mozecie ze mna porozmawiac o wszystkim.
Czesc Dziewczynki
Cześć Dziwak:)
I teraz zabrzmiało jak w aniołkach Charliego:P
Muszę poprać skarpetki...czyste mi się skończyły:D
A tak, tak, jedną parę przynajmniej powinnaś trzymać pod ręką - zima dopiero się zaczęła i kto wie, czy znowu ktoś nie będzie chciał ogrzać Ci stopki.:)
Zabawne Quasi...naprawdę zabawne!:P
No tak ale jak znów/znowu (mam wątpliwości co do pisowni) będę miała zimne stópki to nici z ograzmu:P

Dziwak...no już...pyszczek do góry i już się nie boczymy:) Przecież Ty doskonale wiesz...:D
Dlatego właśnie mówię, że para "stopek" na stopki powinna być w zapasie.:)
a śmiej się, śmiej...
phi...Ty się o moje stópki nie martw...radzę sobie:P
Co sie tak uczepiliscie tych dolnych konczyn.
Gorne konczyny tez dobrze pracuja na orgazm dolny :)
Tak Dziwak? Bo ja chyba jeszcze mało wiem...


eeee już sie domyśliłam...ale Ty jesteś! O ja bystra...ale to nie ta sama zasada co z kończynami kolnymi i skarpetkami:P:P
zawsze zamiast skarpetek na stopki, mozna zalozyc rekawiczki jak w lapki zimno.
albo sie szybko poruchac. O przepraszam czytaj poruszac sie szybko :)
Dziwak!...no ja chyba powinnam się obrazić, co?
Taaaakkkk...zdecydowanie...cholero jedna! Masz pecha bo po za chwilowych obruszeniem sie z mojej strony to, to jeszcze mnie rozbawiło:P
Ja sobie to zapamiętam!:D
...kupić Ci na Święta ciepłe rękawiczki co by Ci ...rączki...nie zmarzły?:P

A tak swoją drogą...skąd u Ciebie taka uszczypliwość, co?
Co myslicie o Polsce jako panstwie wielokulturowym a zarazem awangarda europy wyprzedzajaca wszystkie inne kraje. Jaki jest Wasz pomysl na stanie sie krajem ludzi wielu kutur, ras, religi mentalnosci jako jedno spoleczenstwo Polskie wychodzace poza wschodnia zasciankowosc naszej czesci europy a stanie sie niedoscignionym wzorem dla zachodniej.
To proste: wystarczy sprowadzić trochę muzułmanów, Papuasów, Czukczów, Pigmejów, Tatarów, Mongołów, Indian oraz zaproponować Dalajlamie kawalerkę w Warszawie i w ten sposób staniemy się..poczekaj, niech zerknę, co napisałeś, aha...niedoścignionym wzorem.:)
No Ty sobie zart robisz. A tu chodzi o realny sposob na stanie sie panstwem dla wszystkich ludzi ze swiata by inni nas nie obgadywali i mowili o nas ze ciemniaki i sredniowiecze.
Jak spowodowac zeby u nas byly jak najliczniejsze mieszane pary. I zeby nasze panie i panowie chcieli to robic ma masowa skale tutaj w RP a nie za granica. A tym samym propagujac nasza otwartosc na swiat.
Tu rowniez powinienes wspomniec o afrykanach o przepraszam, o afroamerykanach co ameryki nigdy nie widzieli. Tu mam na mysli poprawnosc obyczajowa. Jako najlepszy potencjalny nosnik genetyczny DNA rozpowszechniony i uznany w calej cywilizowanej europie zachodniej. To tak celem dania szansy wszystkim w naszym a moze pozniej ich kraju.
No, wcale nie żartuję! Twój postulat jak największej ilości par mieszanych, wspaniale wpisuje się w mój pomysł tych paru kontenerowców obcokrajowców: otóż wystarczy przekonać nasze panie, żeby zaczęły się z nimi parzyć i już wychodzimy z tego rzekomego średniowiecza a cała postępowa Europa patrzy na nas z otwartą z podziwu gębą i cieknącą z tej otwartej gęby, śliną.
Mysle ze za mala byla by zacheta tylko ich namawiac do przyjazdu do nas tylko po to by sie mieszac i tworzyc jednolite nowe spoleczenstwo. Tutaj bylby mozliwy popis przyklad naszego rzadu i calego spoleczenstwa jeszcze jednolitego kulturowo czyli Polskiego w wysilku na rzecz zmiany tego stanu po przez zachety finansowe( im wiecej dzieci tym wiecej otrzymasz) podobnie jak na zachodzie tylko wiecej, w celu bycia konkurencyjnym plus dynamiczny rozwoj budownictwa socjalnego, ktorego uzyskanie bylo by bezproblemowe. Wykazac powinnismy wiecej heroizmu.Moze inne propozycje
Myślę, że dobrym pomysłem mogli by być, dobrze opłacani przez rząd ochotnicy, którzy na specjalnych platformach jeżdżących od wsi do wsi, dawaliby przykład otwartej postawy i zrozumienia potrzeb jednoczącej się Europy i kopulowaliby ze wszystkimi rasami na raz.
Poszedłbym dalej: chcąc być rzeczywistą awangardą Europy, nie powinniśmy się zasklepiać mentalnie, na rzeczonych platformach więc, powinno znaleźć się również miejsce dla jakiejś owieczki, tudzież innej kózki a co?!
Inny dobry pomysl.
Teraz w Polsce mamy kosciol, kosciol i tylko kosciol i zadnych innych alternatyw.
A pomyslmy ze bedzie wielu innych. I bedziemy mieli co meczet, meczet meczet, buddyjska swiatynia, swiatynia, swiatynia jakis kosciol i chata murzynska, chata, chata. I mamy wybor.
A na koniec jak juz bedziemy wymieszani i tacy sami to powstanie kosciol brazowego dziecia jezus
Italo, pomóż mi wyobrazić sobie 'niedościgniony wzór '...tzn. mam patrzyć na kogoś i naśladować go?...jeden kraj ma patrzyć na inny i naśladować (małpować)? ze świadomością, że ten inny jest i tak niedościgniony i nigdy nie osiągnę jego 'doskonałości'? ..są tacy, którzy chcieli robić nad naszą polską Wisłą Japonię, Irlandię ..i co? mądre to?... a kościół jest, ale to wolna wola każdego, nikt nikogo nie zmusza... alternatywy - myślisz, że spadną z nieba?...skoro już jesteśmy na tym świecie (z resztą nie z własnej woli), to każdy musi iść własną drogą i sam sobie wymyślać 'alternatywy' na miarę swoich możliwości (też i finansowych) i nic nie pomogą żadne 'wzorce' jak nie masz pojęcia co ze sobą zrobić...każdy chciałby być ważny,mądry, bogaty...ale uczciwy człowiek musi się sam zdrowo naharować, żeby to osiągnąć i nie ma co narzekać, że nikt nie podsuwa 'gotowego'.

pozdrawiam Was serdecznie... rozpisałam się, ale mój problem jest w tym, że nie potrafię mówić i pisać w sms-owym skrócie...niestety, muszę 'paplać' całymi zdaniami :)))
:)
....Osobom, które śpią mniej niż sześć godzin, dziennie grozi przedwczesny zgon - wynika z włosko-brytyjskich badań, o których informuje pismo "Sleep". Z kolei przesypianie zbyt wielu godzin każdego dnia może wskazywać na obecność poważnego schorzenia. ..Ide spac..chce troche pozyc dluzej..a z reguly spie 4..czy 5 godzin :D
Cytat: italodziwak
Inny dobry pomysl.
Teraz w Polsce mamy kosciol, kosciol i tylko kosciol i zadnych innych alternatyw.
A pomyslmy ze bedzie wielu innych. I bedziemy mieli co meczet, meczet meczet, buddyjska swiatynia, swiatynia, swiatynia jakis kosciol i chata murzynska, chata, chata. I mamy wybor.
A na koniec jak juz bedziemy wymieszani i tacy sami to powstanie kosciol brazowego ....cerkiew cerkiew.... zapomniales o naszych sasiadach?..nie wspo zeminajac juz sasiadki sa przesliczne i jakze napalone na Polakow
A to dla Was wszystkich z fioletowymi noskami, czyli objaw zimy i denaturatu :)
To ja tez coś dla Ciebie Dziwak mam skoro już tak rozdajemy prezenty:P
Dziwak i jeszcze to...

:)
No i mnie Agnese rozkleilas to jest moja najulubiensza ekipa jak mowi Forest Gump.
Ja mam na ich punkcie mocny odlot sa tez inne grupy.
I oczywiscie Angus Young.
no to jeszcze to Dziwak

dorzuciłam bym jeszcze dwa może trzy utwory i chyba podsumowałabym fajny okres mojego życia:)
ach i koniecznie

...kiedyś to jednak muzyka była "jakaś"...dziś już trudno o coś takiego
oj słucham tej ostatniej i az mam dreszcze:)
Od pewnego czasu cieszy mnie rowniez german gothic music, jest inne
Temat przeniesiony do archwium.
1051-1080 z 1265

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia