Napsuje Ci krwi, durny adminie!!

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
961-990 z 1265
Dziękuję za dobre życzenia... ja mam 'fijoła' na punkcie zdobywania wiedzy, mam więc nadzieję, że mi dobrze pójdzie... a dzisiaj latałam..była dobra pogoda, wprawdzie krótkie loty i z instruktorem, bo jeszcze dużo muszę się nauczyć, ale bardzo mi się to podoba i nie rozwaliłam sobie du.y na kretowisku!!!.. myślę już o paralotni...
pozdrawiam
:)
no..no..no...!:D
Boże ..."mała" jak ja kocham Twój zapał do życia:)
Przykro mi, moje droge nie moge napisac czym sie lecze.
Nie chce stracic dobrej opinii:)))
Yamadawa, ma loty a ja odloty czasami po "gorzkiej czekoladzie":)
Yamadawa, wszystkiego dobrego i nie daj sie!
Ucz sie pilnie przez cale ranki, ale NIGDY nie pomysl ze ONI wszystko wiedza:)))
No i nie po obijaj sobie tylka o kretowiska, ale po obijaj sobie o chmury:))))
dobry wieczor dziewczynki,
mialem smaka od wczoraj na szampana a dzisiaj sie smakuje nim.
acha i jestem jedynakiem i sie nie dziele i zadnych ale na ten temat.
pffyyy
hmmm...rozmarzyłam sie z tym szampanem:P
nie, to nie:P...
wiesz co za to grozi? Kara śmieci...KAC:p:p
czesc aagnese
i tak juz wypilem
a smierci sie nie boje bo wierze w zycie po smierci :)
tak czy siak....szampanem powinieneś się podzielić:P
Wstydź się!...a tak serio narobiłes mi ochoty...a nie mam żadnego zapasu:(
hmmm..wierzysz, że tam coś jest? w sensie "potem"? Pytam z ciekawości...a rezerwacje jak wcześnie tzreba robić?
wypalę jak Filip z konopni:P....o ja głupia nie uczę sie na błędach:(
Zrobilem to samo 2 dni temu prawie jak on.
Dobra adrenalina. Po obu stronach tego grzbietu jest przepasc 300 metrow. Ale gosciu jest mocny. Ta trasa jest dluzsza niz to pokazane jest na you tube.
to jest to

Czesc Dziewczynki
Italo, uważaj na siebie... :)))
:)
Dziwak wariacie!
Życie Ci nie miłe?!
...mogę z Tobą?
No czesc Wszystkim
teraz tego slucham

gothic music
a co u Was slychac nowego
A to moj kolejny cel, mysle to zrobic zima dla wiekszej extremy ale nie jestem pewny czy mnie wposzcza tam. Chociaz tez mam wlasne obawy. Najwyzej zrobie to pozna wiosna.
Dziwak jak Ty masz takie zapędy to ja Cię prosze melduj się nam na fiolecie w miarę regularnie...tak bym wiedziała, że ciagle żyjesz:)
a..jak juz nie bedziesz zyl to chociaz spowoduj ze ktorej z nas komp zleci na ziemie jako znak od ciebie z drugiego swiata..:D
i mam prosbę...niech to nie będzie mój komp:P
"...nie jestem pewny czy mnie wposzcza tam. ..."ciekawy ten srodkowy wyraz obrazujace wejscie plus diete ?..zamierzasz tam poscic?....wejsc i poscic?..nic nie bedziesz żarł??..OPADNIESZ NA SILACH I TO BEDZIE EXTREMA :D
cholera mam dobra muze, mam dobrego szampanskoje i interesujaca dziewczyne z japoni i wszystko jest ok ale tez mam obok siebie rasta voodoo.
jest fajny tylko po co dzisiaj i teraz, oraz jego smutna szwedka. on to jeszcze, ale ona to mumia. znam ja ale nie szukam kontaktu. czyli czarna dziura , kwanty oraz kosmos i caly wzor mc 2 sie pieprzy. i po co byly te noble :)
czesc dziewczynki
teraz tego sluchaja

rasta czaruje laske a ta jego nic a ja tez nic i sobie klikam :)
Dziwak nie cpaj więcej:P
Aagnese ja popalam ale od kilku tygodni nic. jestem czysty. impreza jest dobra. ale londyn to tak troche zyje inaczej niz te klimaty wloskie typu oliwki amore kapuczino sloneczko lampka wina :), slodkie slowa zauroczenie wschody i zachody slonca i teskniace listy i tlumaczenia. tu niema czasu trzeba sie spieszyc co mi wcale nie lezy. Nie lubie tego slamsu ale wroslem w to wszystko tutaj i jestem w swoim akwarium.
Czesc Agnieszko
idę po 0.7:P
bo w Polsce to się wódkę pije:P
nie odpowiedzialas , czesc dziwak :)
jestetes nie grzeczna :(
Cześc Dziwak:)
No jestem wiem:( i Ty to chyba też wiesz?
Masz szampana? Potrzebuje bąbelków...hmmm CO2...ślinka mi leci:P
A wiesz ze pije szampana od miesiaca, ale one nie sa bardzo drogie z hiszpani , sa dobre. zeby nie bylo lansu.
bylem w klubie sie pobawic teraz w niedziele. bylem fajny :) ale wesoly.
poznalem i spedzilem wieczor z czarna dzieczyna z ghany. byla milusia. ja tez.
a bombelki juz sa wypite i mamy teraz rozne inne zeczy do picia, co kto przyniusl.
a rasta jest ok.
powiedzialem do kogo pisze na kompie ale tym sie nikt nie przejmuje.
Dziwak Słońce...ale co to za impreza jak Ty przy kompie siedzisz? a chociaż dobrze mnie zareklamowałeś?
w londynie mowi sie 120 jezykami. masakra :(.
ktos powiedzial ze angielski zespala to cale pomigane spoleczenstwo na malym kawalku ziemi tak jak imperium rzymskie dzieki lacinie. a kazdy ma swoj dziwny angielski i trzeba ich rozumiec. i ile trzeba miec cierpliwosci, prosciej jezeli tego kogos lubisz bo normalnie tak na codzien to ma sie czasami dosyc.

Temat przeniesiony do archwium.
961-990 z 1265

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia